Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
50mm RGB LED Puntlicht Smart Adresbaar Pixel Licht Buiten IP67 Waterdicht Hoge Helderheid DMX Controle voor Gebouwgevel Mediawand Brugverlichting Vakantiedecoratie
| Type: | LED |
|---|---|
| Leven: | 100.000 uur |
| Smd-type: | 3535 |
LED-puntlicht IP67 waterdicht RGB-kleur DMX512 Controle Buiten decoratief licht
| Werk Volt: | DC24V |
|---|---|
| Lichtintensiteit: | Hoge helderheid |
| IP -klasse: | IP67 |
25 mm Diameter DC12V IP67 Waterdicht RGBW LED-puntlicht Buiten PC Materiaal Constructie
| Lichtbron: | Epistar smd3535 RGB-leds |
|---|---|
| LED-type: | 1 stks |
| Artikeltype: | Puntlichten |
25mm DC12V IP67 Nominale RGB LED Puntverlichting PC Materiaal Buiten Decoratieve Verlichting
| Lichtbron: | Epistar smd3535 RGB-leds |
|---|---|
| LED-type: | 1 stks |
| Artikeltype: | Puntlichten |
LED Puntlamp DC24V 104mm IP67 Waterdicht Hoge Heldere Buiten Tuin Sfeerverlichting
| Werk Volt: | DC24V |
|---|---|
| Lichtintensiteit: | Hoge helderheid |
| IP -klasse: | IP67 |
Verlichting LED Puntlicht 50mm 24V 2W SMD3535 Epistar IP67 TTL Waterdicht Flexibel 120 Stralingshoek PC
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Artikeltype: | Puntlichtbron |
| Kijkhoek: | 120 |
25 mm DC12V IP67 Waterdicht PC-materiaal LED Pixel Light Outdoor Decorative Lamp
| Lichtbron: | LED |
|---|---|
| Certificering: | CE FCC EPR ROHS |
| Ingangsspanning (V): | DC12V |
LED-pixelpuntlichtbron Buitenbouwverlichting IP67 24V 50mm 1.5W Buiten RGB
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Artikeltype: | Puntlichtbron |
| Kijkhoek: | 120 |
LED-pixelpuntlichtbron Buitenbouwverlichting IP67 24V 50mm 1W Buiten 1800K-6500K
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Artikeltype: | Puntlichtbron |
| Kijkhoek: | 120 |
IP67 waterdicht RGB LED-puntlicht met DMX512-besturing voor buitenverlichting
| Werk Volt: | DC12V |
|---|---|
| Lichtintensiteit: | Hoge helderheid |
| IP -klasse: | IP67 |

