Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
RGBW PC-materiaal 40 mm 48 V LED-puntlicht SMD3535 IP67 waterdichte flexibele verlichting
| trefwoord: | het geleide licht van het pixelpunt |
|---|---|
| LED -lichte hoeveelheid: | 6 LED's |
| LED-type: | Epistar SMD3535 Led-puntlicht |
DC48V 40mm RGB Full Color LED Point Light IP67 Waterdicht voor buitenmuurdecoratie
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Artikeltype: | Puntlichtbron |
| Kijkhoek: | 120 |
Buiten waterdicht 40 mm kleurrijk monochroom RGBW volkleurig DC48V Gebouw Landschapsverlichting Led Point Light
| Beoordeel vermogen: | 0,75 W |
|---|---|
| Centrale afstand: | 13,5 cm |
| Controlemethode: | DMX512 |
IP67 waterdichte 1,5 W RGBW LED Pixel Point Light hoog lumen reuzenrad buitendecoratielamp
| Lichttype: | puntlicht |
|---|---|
| Waarbuikeling: | 3 jaar |
| Chipbron: | SMD3535 |
1,5 W RGBW 40 mm hoge helderheid IP67 waterdichte LED-puntlicht reuzenrad buiten decoratieve pixellamp
| Lamp: | SMD3535 |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 1,5 W |
| Hoek: | 120° |
Premium geïmporteerde kralen IP67 waterdicht LED bollamp licht Hoog lumen stabiel buiten decoratief licht voor parkwegverlichting
| Productnaam: | led-puntlicht |
|---|---|
| Levensduur: | 30000 uur |
| Stralingshoek: | 120 graden |
Stabiele hoge helderheid IP67 decoratieve LED-bollamp met geïmporteerde lichtbron voor themapark en gemeentelijke straatverlichtingsprojecten
| Lamp: | SMD3535 |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 1,5 W |
| Hoek: | 120° |
IP67 Hoge helderheid Globe Bulb Light Premium geïmporteerde LED-kralen Stabiele decoratieve lamp voor themapark straatverlichtingsproject
| IP-classificatie: | IP67 |
|---|---|
| Functie: | decoratief |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
Laagspanning 48 Volt 40 mm Mini LED-puntlicht IP67 Weerbestendig PC-materiaal Gebouw buiten landschap Decoratieve verlichting
| Optionele accessoires: | Transparant masker, mesh-masker |
|---|---|
| Aangepaste service: | Ja |
| Verbindingsmodus: | Gemeenschappelijke anode |
48V 40 mm PC Shell IP67 waterdichte LED-puntlicht buitengebouw gevel buitenmuurdecoratielamp
| Wattage: | 1,5 W |
|---|---|
| LED-type: | SMD3535 |
| permanente temperatuur: | -20°C tot 60°C |

