Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
40mm DC24V RGB LED Puntlamp geschikt voor integratie met centraal lichtmanagement
| Lichtbron: | LED |
|---|---|
| Certificering: | CE FCC EPR ROHS |
| Ingangsspanning (V): | DC24V |
36V IP67 Energy LED Puntverlichting ontworpen voor langdurige prestaties in residentiële en commerciële projecten
| Trefwoord: | het geleide licht van het pixelpunt |
|---|---|
| LED -lichte hoeveelheid: | 6 LED's |
| LED-type: | Epistar SMD3535 Led-puntlicht |
DC24V SMD3535 IP67 Waterdicht LED Puntlicht voor buiten met uitstekende weerstand tegen omgevingsfactoren
| Trefwoord: | het geleide licht van het pixelpunt |
|---|---|
| LED -lichte hoeveelheid: | 6 LED's |
| LED-type: | Epistar SMD3535 Led-puntlicht |
50mm IP67 Waterdicht RGBW LED Pixel Licht met DMX512 Controle voor Buiten Gebouw Gevel Decoratie
| Sollicitatie: | Gevel van het gebouw |
|---|---|
| Materiaal lampbehuizing: | PC |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
IP67 Waterdicht Buiten LED Mesh Scherm P12.5 Full Color RGB Flexibel Gordijn voor Winkelcentrum Reclame
| Productnaam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| Gebruik: | Buitenadverterende display |
| Garantie: | 3 jaar |
24V IP67 Waterdicht 50mm LED Puntlicht met DMX512 Controle voor Buiten Gevelverlichting
| Sollicitatie: | Gevel van het gebouw |
|---|---|
| Materiaal lampbehuizing: | PC |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
24V IP67 Waterdicht RGBW LED Puntlicht 50mm Buiten Faccade Pixel Licht voor Gebouwdecoratie
| Sollicitatie: | Gevel van het gebouw |
|---|---|
| Materiaal lampbehuizing: | PC |
| Garantie (jaar): | 3 jaar |
Waterproof 80mm LED Puntverlichting | IP67, RGBY Kleuren, PC Behuizing voor Buitenverlichting van Gebouwen
| Werk Volt: | DC24V |
|---|---|
| Producttoepassing: | Binnen/Openluchtverlichting |
| Controlesysteem: | DMX512 |
50 mm Hoge helderheid LED Pixel lichten IP67 Waterdicht Voor gebouw gevel landschap decoratie
| Werk Volt: | DC24V |
|---|---|
| IP -klasse: | IP67 |
| Producttoepassing: | Binnen/Openluchtverlichting |
IP67 50 mm hoge helderheid LED-puntverlichting Waterdichte RGBY-landschapsverlichting met pc-behuizing
| Werk Volt: | DC24V |
|---|---|
| IP -klasse: | IP67 |
| Producttoepassing: | Binnen/Openluchtverlichting |

