Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
40mm 24V SMD3535 IP67 Waterdicht LED-puntlicht Flexibel 120 straalhoek PC materiaalverlichting
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Artikeltype: | Puntlichtbron |
| Kijkhoek: | 120 |
50mm 1800K-6500K Pixel Point Light DMX512 IP67 Waterdicht 120° Straalhoek Buiten
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Artikeltype: | Puntlichtbron |
| Kijkhoek: | 120 |
40mm DC24V IP67 Waterdicht 120 balkonhoek PC-materiaal LED-puntlicht SMD3535 RGBW
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Artikeltype: | Puntlichtbron |
| Kijkhoek: | 120 |
LED-puntlichtbron buiten IP67 12V 1W lange afstand waterdicht 40mm Pixel RGB
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Artikeltype: | Puntlichtbron |
| Kijkhoek: | 120 |
Lange Afstand 30mm 24V IP67 RGBW SMD3535 0.75W LED Pixel Licht Kleur Decoratieve Verlichting
| CRI: | Ra>85 |
|---|---|
| Item: | Advertentiebrief |
| Installatietype: | Oppervlakte gemonteerd |
25 mm IP67 waterdicht RGB LED-puntlicht met DMX512-besturing en 120° straalhoek voor binnen- en buitenschermen
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Maat: | 25*15mm |
| Controlemodus: | DMX512 |
30mm IP67 Waterdicht RGB Pixel Puntlicht met DMX512 Controle voor Gebouwomlijningen en Mediadisplays
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Maat: | 30*16mm |
| Controlemodus: | DMX512 |
30 mm IP67 waterdicht RGB-pixelpuntlicht met 120° straalhoek en DMX512-besturing voor gebruik buiten en binnen
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Maat: | 30*17mm |
| Controlemodus: | DMX512 |
40 mm RGB Pixel Point Light DMX512 IP67 Waterdicht 120° straalhoek UV-bestand
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Maat: | 40*17mm |
| Controlemodus: | DMX512 |
50mm 24V 1.5W IP67 Waterdicht LED Puntlicht met 120° Stralingshoek en UV-bestendig PC Materiaal
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Maat: | 50*18.5mm |
| Controlemodus: | DMX512 |

