Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
40mm 12V SMD3535 Epistar IP67 Waterdicht LED Puntlicht met 120 graden bundelhoek en UV-bestendig PC-materiaal
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Maat: | 40*17.7 MM |
| Controlemodus: | DMX512-controle |
25mm Hoge Helderheid LED puntlichten IP67 Waterdicht Festival Atmosfeer Lampen Voor Indoor Outdoor Tent Decoratie
| Werk Volt: | DC12V |
|---|---|
| IP -klasse: | IP67 |
| Producttoepassing: | Binnen/Openluchtverlichting |
IP67 waterdicht 25mm PC LED puntlicht Tent decoratieve lampen, hoge helderheid festival omgevingslampen aanpasbaar
| Werk Volt: | DC12V |
|---|---|
| Lichtintensiteit: | Hoge helderheid |
| IP -klasse: | IP67 |
40mm 24v IP67 LED Puntlamp voor architecturale verlichting en signage toepassingen
| Temperatuur: | -20-60 |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Werk Volt: | DC24V |
IP67 Waterdicht 25mm DC12v LED Puntlicht Buiten Tuin Landschap Disco Rave Decoratie Licht
| Producttoepassing: | Binnen/Openluchtverlichting |
|---|---|
| Wattage: | 0,75 W |
| Levensduur: | 30000 uur |
25mm Dc12v Kleine LED-puntlicht IP67 Waterdicht Voor landschap & Rave Party Disco Lighting
| Werk Volt: | DC12V |
|---|---|
| Lichtintensiteit: | Hoge helderheid |
| IP -klasse: | IP67 |
Waterdicht LED-puntlicht 25mm DC12V Ip67 High Lumen Outdoor Garden
| Werk Volt: | DC12V |
|---|---|
| Lichtintensiteit: | Hoge helderheid |
| IP -klasse: | IP67 |
IP67 Waterdicht 12V 30mm PC Materiaal LED puntlicht RGBW Hoge helderheid Buitenlandschapsverlichting
| Materiaal lampbehuizing: | PC |
|---|---|
| Werkstijd: | 30000 |
| LED-type: | 4 stuks 3535SMD |
IP67 Waterdicht 12V 30mm PC-materiaal LED-puntlicht RGB Buitenlandschapsverlichting
| Gebruik: | De openluchtbouw |
|---|---|
| IP-klasse: | 67 |
| Trefwoord: | het geleide licht van het pixelpunt |
Waterproof LED Point Light 20mm DC12V IP67 Outdoor Garden Building Decor Light
| Werk Volt: | DC12V |
|---|---|
| Lichtintensiteit: | Hoge helderheid |
| IP -klasse: | IP67 |

