Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
IP67 waterdicht RGB LED-puntlicht met DMX512-besturing voor buitenverlichting
| Werk Volt: | DC12V |
|---|---|
| Lichtintensiteit: | Hoge helderheid |
| IP -klasse: | IP67 |
DC12V 30mm RGB Full Color LED Point Light IP67 Waterdicht voor buitenmuurdecoratie
| Werk Volt: | DC12V |
|---|---|
| Lichtintensiteit: | Hoge helderheid |
| Producttoepassing: | Binnen/Openluchtverlichting |
30mm DC12V Waterdichte LED Puntlicht Lamp Buiten Tuin Muur Decoratie Licht
| IP -klasse: | IP67 |
|---|---|
| Wattage: | 0,75 W |
| LED-type: | 1 stks |
Verlichting LED-puntlicht 40mm 24V SMD3535 IP67 waterdicht Flexibel 120 straalhoek PC-materiaal
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Artikeltype: | Puntlichtbron |
| Kijkhoek: | 120 |
20mm IP67 Waterdicht 120 Bundelhoek PC Materiaal LED Puntlamp SMD5050 RGBW
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Maat: | 20 x 12,5 mm |
| Controlemodus: | DMX512-controle |
23 mm 12V SMD5050 IP67 waterdicht LED puntlicht met 120° straalhoek en PC-materiaal
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Maat: | 20 x 12,5 mm |
| Controlemodus: | DMX512-controle |
20mm 12V 0,3W SMD5050 IP67 waterdicht LED puntlicht met 120° straalhoek
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Maat: | 20 x 12,5 mm |
| Controlemodus: | TTL |
20 mm RGB IP67 waterdicht LED-puntlicht met 120 straalhoek en UV-bestendige PC-materiaal
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Maat: | 20 x 12,5 mm |
| Controlemodus: | DMX512-controle |
30mm 12V SMD3535 RGB IP67 Waterdicht LED Puntlicht met 120° Stralingshoek en DMX512 Controle
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Maat: | 30 x 13,8 mm |
| Controlemodus: | DMX512-controle |
30mm 12V SMD2835 TTL IP67 waterdicht LED-puntlicht met 120 straalhoek en UV-bestendige PC-materiaal
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Maat: | 30*11,2 mm |
| Controlemodus: | TTL |

