Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
50mm 24V SMD3535 IP67 Waterdicht LED-puntlicht Flexibel 120 straalhoek PC materiaalverlichting
| Stroom: | 1,5 W |
|---|---|
| Kleur temperatuur: | R/G/B / 2000-6500K |
| Chipmateriaal: | SMD3535 |
50mm 24V 1.5W SMD3535 Epistar IP67 Waterdicht LED Puntlicht met 120° Stralingshoek
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Maat: | 50*18.5mm |
| Controlemodus: | TTL |
IP67 Waterdicht 30mm LED Puntlamp met 30000 Uur Levensduur voor Binnen- en Buitenverlichting
| Werk Volt: | DC12V |
|---|---|
| IP -klasse: | IP67 |
| Producttoepassing: | Binnen/Openluchtverlichting |
Indoor Outdoor 30mm IP67 Waterdicht LED Tent Lampen Hoog licht Custom Festival Atmosphere Decor Lampen
| Werk Volt: | DC12V |
|---|---|
| IP -klasse: | IP67 |
| Producttoepassing: | Binnen/Openluchtverlichting |
Custom LED Point Light Source IP67 DC12V Waterdicht 0,75W Langafstandsoverdracht Lange levensduur LED-lichtmodule
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Artikeltype: | Puntlichtbron |
| Kijkhoek: | 120 |
30mm 12V SMD3535 IP67 0,75W Waterdicht LED-puntlicht Flexibel 120 balkonhoek PC-materiaalverlichting
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Artikeltype: | Puntlichtbron |
| Kijkhoek: | 120 |
PC Materiaal 30mm 12V SMD2835 IP67 Waterdichte Flexibele Verlichting LED Puntlicht
| Trefwoord: | het geleide licht van het pixelpunt |
|---|---|
| LED -lichte hoeveelheid: | 6 LED's |
| LED-type: | Epistar SMD2835 Led-puntlicht |
Led Puntlicht DC12v 30mm IP67 RGBW Programmeerbaar voor Feestelijke Evenementdecoratie
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Artikeltype: | Puntlichtbron |
| Kijkhoek: | 120 |
IP67 Waterdicht 20mm 5V SMD5050 LED Puntlicht Flexibel PC Materiaal Verlichting
| Model: | XH-G2001P05 ((RGBW) -J1e |
|---|---|
| Kijkhoek: | 120° |
| IP-classificatie: | IP67 |
IP67 Waterdicht 20mm DC12V SMD5050 LED Puntlicht Flexibel PC Materiaal Verlichting
| Model: | XH-G2001M12-J1e |
|---|---|
| Kijkhoek: | 120° |
| IP-classificatie: | IP67 |

