Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
Outdoor IP67 36V Lange Afstand Waterdichte 40mm Pixel LED Punt Lichtbron Wit Emitting Permanente LED Pixel Licht
| Draadstang: | 4P grijze platte kabel |
|---|---|
| Beschermingsklasse: | IP67 |
| Garantie: | 3 jaar |
30mm 24V SMD3535 IP67 2W Waterdichte LED Puntverlichting Flexibel 120 Graden Bundelhoek PC Materiaal Verlichting
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Artikeltype: | Puntlichtbron |
| Kijkhoek: | 120 |
30mm 24V SMD3535 IP67 Waterdicht LED Puntlicht Flexibel 120 Graden Bundelhoek PC Materiaal Verlichting
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Artikeltype: | Puntlichtbron |
| Kijkhoek: | 120 |
30 mm SMD3535 Epistar DC12V IP67 Waterdicht LED-puntlicht met 120 straalhoek voor buitenverlichting
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Artikeltype: | Puntlichtbron |
| Kijkhoek: | 120 |
30mm SMD3535 Epistar IP67 Waterdichte LED Puntverlichting met 120 Graden Bundelhoek voor Buitenverlichting
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Artikeltype: | Puntlichtbron |
| Kijkhoek: | 120 |
Verlichting LED-puntlichtbron 30mm 12V 0,6W SMD3535 Epistar IP67 TTL waterdicht Flexibel 120-balkhoek PC
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Artikeltype: | Puntlichtbron |
| Kijkhoek: | 120 |
50mm 24V SMD3535 IP67 Waterdicht LED-puntlicht Flexibel pc-materiaal Verlichting landschapsverlichting
| Ingangsspanning (V): | DC24V |
|---|---|
| Materiaal lampbehuizing: | PC |
| Artikeltype: | Puntlichten |
40 mm SMD3535 Epistar IP67 waterdicht LED-puntlicht met 120 straalhoek voor buitenverlichting
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Maat: | 40*17.7 MM |
| Controlemodus: | DMX512-controle |
50mm 24V SMD3535 IP67 Waterdicht LED-puntlicht Flexibel 120 straalhoek PC materiaalverlichting
| Stroom: | 1,5 W |
|---|---|
| Kleur temperatuur: | RGB |
| Kijkhoek (°): | 120 |
50mm 24V 3W IP67 Waterdichte LED Puntverlichting met 120° Stralingshoek en UV-bestendig PC Materiaal
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Maat: | 50*18.5mm |
| Controlemodus: | DMX512-controle |

