Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip65 flexible led strip light ] Gelijke 136 producten.
Permanent Buiten Led Lampen Aluminium Profiel IP67 Smart Wifi Controller Huis Exterio Kerstfeest Rgb Led Pixel Light
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
Slim 5m RGB Led Neon Light Strip DC12V Flexible Rope SMD2835 Brightness Led Neon Strip Light
| Itemsnaam: | LED -striplicht |
|---|---|
| LED -type: | SMD2835 |
| IP -klasse: | IP65 |
Flexibel wandwaslamp LED-achterlicht 24V SMD 2835 48LEDS Diffuse Reflection LED-lichtstrook
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 18W/M |
| IP class: | IP65 |
24V flexibele intelligente monochrome RGB LED-lichtstrook voor binnen- en buitenhuisdecoratie
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Protection Grade: | IP65 |
| Lamp Body Material: | Copper |
Fabrieksprijs 24V flexibele intelligente RGB-monokrome LED-lichtstrook voor binnen- en buitenhuisdecoratie
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Beschermingsgraad: | IP65 |
| Materiaal van de lampkarosserie: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
Warm verkoop Led Transparent Grille Panels IP67 RGB P3.91 Venster Buiten Indoor Glass Film Led Strip Mesh Display Screen
| Gebruik: | Buiten |
|---|---|
| Grootte van de kast: | 1000 mm*1000 mm |
| Verbruik: | 800 w/m2 |
Wonderbonen warm verkoop 24V LED-lens flexibele decoratieve lichtstrook
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Led: | 48LED/M |
| Model: | LED Strip Light |
Wonderbonen warm verkoop 24V LED-lens flexibele decoratieve lichtstrook
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Led: | 48LED/M |
| Model: | LED Strip Light |
Wonderdruiven warmverkoop 24V RGB LED-lens flexibele decoratieve lichtstrook
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| LED's: | 48 led/m |
| Model: | Geleid Strooklicht |
2025 best verkopende 24V 48 lamp flexibele buiten decoratie LED flexibele licht
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |

