Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip65 flexible led strip light ] Gelijke 136 producten.
Groothandel Super Heldere Flexibele Verlichte LED Strips Licht Flexibele SMD 5050 LED Strip Licht Flexibele PCB DC12V
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Bescherming: | IP65 |
| Matriaal-: | Pc |
Groothandel 2835 Pixel Strip Licht Volledige Kleur IP 65 Waterdicht DC12V Led Strip Licht voor Reclameborden
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Fabrieksprijs Led Strip Light Outdoor DC24V Light Hoogwaardige Flexible Neon Strip Neon Led Strip
| Garantieperiode: | 2 jaar |
|---|---|
| Led aantal: | 60/90/120 |
| waterdicht: | Lijm Waterdicht |
Best Sellers Led Light Plant Strip 12V SMD 5050 CRI 80 Flexible RGB Waterproof Led Strip Lights
| Spanning: | DC12V |
|---|---|
| Power -ingangsspanning: | AC110-220V |
| Itemtype: | Lichte Koorden |
Hoge Helderheid Magic White SMD2835 RGB Stromend Water 12V 24V COB LED Strip Licht COB Flexibele Strip
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| utut -power: | 14.4W/M |
| Ondersteuning dimmer: | Ja |
Dimmable LED-strooklicht met 256 niveaus helderheid en 3000/4000/6500K temperatuur kleur voor flexibele verlichtingsoplossingen
| Helderheidsniveau: | 256 niveau |
|---|---|
| Temperatuurkleur: | 3000/4000/6500K |
| Waterdichte beoordeling: | IP65 |
LED-strookverlichting Buiten waterdicht LED-kleurenveranderend RGB-slimstrookverlichting Indoor decoratief licht
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | LED |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, bluetooth |
Decoratief RGBW 24V 12V Waterdicht Buiten Smart Led Strip Light Custom 5050 5M 10M 15M Wheel Light Strips
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Fabriek Groothandelsprijs DC12V 60 leds RGB Volle Kleur IP65 SMD3535 Super Heldere Led Strip Licht
| Kleur rendering index: | 80-90 |
|---|---|
| IP -kwaliteit: | IP65 |
| Model: | SMD 3535 |
Pas LED Strip 12V 24V SMD 2835 60leds/m 5m/rol LED Strip Licht Enkele Kleur Binnen Decoratie Strip voor Nachtverlichting
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |

