Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip65 flexible led strip light ] Gelijke 136 producten.
Multifunctionele verlichtingsproducten 2m per set LED stripverlichting met FPC flexibele PCB-kaart en Epistar5050 chipmateriaal
| Stroom: | 1.2W |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGBW |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Veel gebruikt in decoraties geleid streep licht Smart Flexible Indoor DV12V SMD5050 RGB LED Light Strip Kleurrijke streep lichten Voor huisversiering
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Led Neon Strip Licht SMD 2835 5050 Flexibele Led Verlichting RGB Binnen en Buiten Decoratie Verlichting
| Bemonsteringstijd: | 7 werkdagen |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP65 |
| Verrichtingsvoltage: | 12V/24V |
DC24V SMD5050 LED Linear Light COB Strip Light Dotless High Brightness LED Strip Light with IP65 Class
| Product Type: | Geleid Strooklicht |
|---|---|
| Chipbron: | SMD5050 |
| Controle: | DMX512 |
4.8W RGB Led Neon Light Strip DC12V Flexible Rope SMD2835 Warm White Brightness Led Strip Light
| Itemsnaam: | LED -striplicht |
|---|---|
| LED -type: | SMD2835 |
| IP -klasse: | IP65 |
Aangepaste 24V Flexibele WS2835 LED Strip 120 LEDs/M Stromend Water Effect Lopende LED Strip Lichten met Touch Panel Controller 10M
| Itemsnaam: | LED -striplicht |
|---|---|
| LED -type: | SMD2835 |
| IP -klasse: | IP65 |
High Quality Flexible RGB LED Strip DC12V SMD5050 LED Tape Deceration Lighting 60LEDS Led Strip Light
| Itemsnaam: | LED -striplicht |
|---|---|
| LED -type: | SMD5050 |
| IP -klasse: | IP65 |
Fabrikant DC12V Flexible LED Strip SMD2835 High Brightness 300 LEDS/m Safety Led Light Strip
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Ip Class: | IP65 |
Groothandel Cob Large Led Strip DC12V SMD3528 Outdoor Led Flexible Smart Strip Light voor decoratie
| Itemsnaam: | LED -striplicht |
|---|---|
| LED -type: | SMD3528 |
| IP -klasse: | IP65 |
Warm Wit Super Helder Flexibel Leveranciers SMD5050 300 Led Smart 12V Waterdicht Cob Led Strip Light
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED Type: | SMD5050 |
| Ip Class: | IP65 |

