Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip65 flexible led strip light ] Gelijke 136 producten.
Hoge Helderheid 5050 RGB LED Strip Licht DC12V Decoratie Strip Licht RGB Wifi IP65 Waterdicht en IP20
| Lengte: | 5m |
|---|---|
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
| LED -chip: | Epistar of aanpassen |
Slimme LED-stripverlichting 5050 2835 Flexibele LED-verlichting 12V 24V 110V 220V voor huisdecoratie Energiebesparende verlichting
| Sollicitatie: | Binnen/buiten |
|---|---|
| Controle: | DMX512 |
| Oorsprong van de zending: | CHINA |
48 LED Strip Light Smart Home Dual Color High Brightness Perfect Home Decoration Flexibel lichtstrook
| Materiaal van de lampkarosserie: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Waterdicht: | IP20/IP65 |
| Inlaatspanning: | DC24V |
High Brightness Bendable Moldability Efficiency LED Strip Light For Commercial Window Decoration and landscape lighting
| Ingangsspanning (V): | DC12V |
|---|---|
| Type: | LED -lichtstrips |
| Werkende levensduur (uur): | 100000 |
Geleide het Huis Flexibele RGB LEIDENE van Strookkit wifi bluetooth amazon alexa Google Strook
| LEIDENE Hoeveelheid: | 60leds/m, 30leds/m |
|---|---|
| IP Klasse: | IP20/IP65 |
| lengte: | 5000*10mm |
Flexibel Geleid de Strooklicht van 12v 120Led/M 5m/Roll Smd5050
| LEIDENE lichtbron: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC5V/12V/24V |
| IP classificatie: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Smd 5050 150 LEDs LED Strip Verlichting RGB Volle Kleur 5 Meter 12v LED Tape Licht Strip Lint Licht Niet Waterdicht IP20
| Leven: | 30000H |
|---|---|
| Pakket: | 5 m/string |
| Lichtgevende intensiteit: | Hoge helderheid |
SMD 5630 Flexibele RGB LEIDENE Strooklichten voor Vakantie, Gebeurtenis, toont, Tentoonstelling
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000M per maand |
Flexibele SMD-LEIDENE Strooklichten
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000M per maand |
180 Graad 5M Length 512leds/m 14W/M MAÏSKOLF Geleid Strooklicht
| LEIDENE Hoeveelheid: | 512leds/m |
|---|---|
| Macht: | 14W/M |
| IP Klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |

