Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip65 flexible led strip light ] Gelijke 136 producten.
WS2811 het flexibele Geleide Licht van de de Kleurenkabel van de Strook Adresseerbare 5050 RGB 12V 24v 300LEDs Droom
| LEIDENE Hoeveelheid: | 60leds/m |
|---|---|
| IP Klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Macht: | 14.4W/m |
Witte/Koel Witte/Warm Witte LED Strip Licht voor Flexibele Muur Tape Verlichting en Eenvoudige Installatie
| LED Hoeveelheid: | 60LEDs/m |
|---|---|
| Vermogen: | 18W/m |
| IP Klasse: | IP65 |
Lens LED Strip Light Strip Ultra-dun Signboard Light Box Flexible Wandwasser Diffuse Reflection SMD2835 24V
| LED-grootte: | 60LEDs/m |
|---|---|
| Kracht: | 18W/m |
| IP-klasse: | IP65 |
Premium 24V LED Strip Lights Flexible Waterproof IP65 LED Tape Lighting for Building Facade Signage Event Stage
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakeltype: | Aan / uit schakelaar |
24V Hoge Helderheid LED Strip Licht – Flexibele SMD Tape voor Architecturale Verlichting
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | LED |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Groothandel LED-strooklamp SMD2835 RGBW DC24V Flexible LED-strooklamp met afstandsbediening
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | LED |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, bluetooth |
Buitenste strooklamp Vervaardiger Led Strip Lampen Waterdicht IP67 3000k/4000k/6500k Cob Led Strip
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
COB Hoge Lumen Hoge Helderheid 5V 12V 24V 220V 2700k-6500k LED Strip Licht LED Tape Licht voor Thuis Hotel Kantoor
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
IP65 kleur - veranderende Flexibele Waterdichte LEIDENE Strooklichten 24V voor Luifel, Gang
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000M per maand |
2835 led bandlicht waterdicht buiten bandlicht 24V IP65 ideaal voor creatieve huisverlichting
| Design Style: | Moderne stijl |
|---|---|
| Stroombron: | Plug-in |
| Garantie: | 2 jaar |

