Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ flexible led strip lights rgb ] Gelijke 161 producten.
DC12V 8mm leidde de Lichte 10W IP20 Flexibele Maïskolf van de Bandstrook voor Decoratie
| Modelnummer: | Maïskolf-384 |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC12V/24V |
| Verlichtingskleur: | 3000K/4000K/6000K |
IP20 de geleide Maïskolf van Band Witte Flexibele Lichte 24V 10mm 14W 5 Meters/Broodje voor Decoratie
| Modelnummer: | Maïskolf-608 |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | DC24V |
| Verlichtingskleur: | 2700K+6500K |
IP20 maïskolf Geleide Band Lichte Enige Kleur Flexibele DC24V/12V 11W 8mm
| Modelnummer: | Maïskolf-312D |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC12V/24V |
| Verlichtingskleur: | 3000K/4000K/6000K |
P62.5 Flexibel LED-messierig scherm met hoge transparantie, op maat gemaakt voor advertenties
| Merknaam: | Miracle bean |
|---|---|
| Naam van het product: | XH-H2P62.5 |
| Spanning: | DC12V |
Openluchtip67 9mm Geleide Flexibele Strook Enige Kleur 3 Jaar Garantie
| Uitgangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.3W |
| kleur: | RGB full color |
Fabrieksprijs 12mm RGB 24V perfect smart home lamp met LED flexibele lampstrook
| Waterproof: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Length: | 1 meters |
| Voltage: | 24V |
het Silicone van de LEIDENE van 12V 6X12mm Lichte IP67 Flexibele SMD 2835 LEIDENE Neonkabel Strook
| Lichte kleur: | W/WW/R/G/B/IB/Y/LY/P/PP/O |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP67 |
| Grootte: | 6*12mm |
Smart Wifi Controller Waterdicht IP67 RGBW 12V 30mm Buiten Led Strip Buiten Programmable Decorative Light Landscape Lamp
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
Permanent Buiten Led Lampen Aluminium Profiel IP67 Smart Wifi Controller Huis Exterio Kerstfeest Rgb Led Pixel Light
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
Slim 5m RGB Led Neon Light Strip DC12V Flexible Rope SMD2835 Brightness Led Neon Strip Light
| Itemsnaam: | LED -striplicht |
|---|---|
| LED -type: | SMD2835 |
| IP -klasse: | IP65 |

