Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ flexible led strip lights rgb ] Gelijke 161 producten.
WS2811 het flexibele Geleide Licht van de de Kleurenkabel van de Strook Adresseerbare 5050 RGB 12V 24v 300LEDs Droom
| LEIDENE Hoeveelheid: | 60leds/m |
|---|---|
| IP Klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Macht: | 14.4W/m |
60Leds RGB DMX LED Strip Neon Lampen voor residentiële verlichting Commerciële verlichting
| Spanning: | Gelijkstroom 12/24V |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Levensduur: | 35000Uren |
DMX512 slimme verlichtingscontrole 30 lampen per 10 meter IP67 Buiten flexibele ledstrook
| Naam van het product: | geleid licht koord |
|---|---|
| Gebruik: | Buitenbouw Tuin Landschapsverlichting |
| Materiaal: | PC's |
Multifunctional Lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip and support the Different color
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Premium 24V LED Strip Lights Flexible Waterproof IP65 LED Tape Lighting for Building Facade Signage Event Stage
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakeltype: | Aan / uit schakelaar |
5050 LED Strip Lights Flexible 12V RGB LED Strip Light Kits APP and Remote Control 5M 10M Smart Strip Light for Home and Bar Decoration
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | LED |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Best Sellers Led Light Plant Strip 12V SMD 5050 CRI 80 Flexible RGB Waterproof Led Strip Lights
| Spanning: | DC12V |
|---|---|
| Power -ingangsspanning: | AC110-220V |
| Itemtype: | Lichte Koorden |
Slimme LED-stripverlichting 5050 2835 Flexibele LED-verlichting 12V 24V 110V 220V voor huisdecoratie Energiebesparende verlichting
| Sollicitatie: | Binnen/buiten |
|---|---|
| Controle: | DMX512 |
| Oorsprong van de zending: | CHINA |
IP67 Waterproof LED Strip 5050 DC12V 60LEDs/m Flexible LED Light RGB RGBW 5050 LED Strip Light
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
24V Hoge Helderheid LED Strip Licht – Flexibele SMD Tape voor Architecturale Verlichting
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | LED |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |

