Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ flexible led strip lights rgb ] Gelijke 161 producten.
Groothandel Cob Large Led Strip DC12V SMD3528 Outdoor Led Flexible Smart Strip Light voor decoratie
| Itemsnaam: | LED -striplicht |
|---|---|
| LED -type: | SMD3528 |
| IP -klasse: | IP65 |
DC24V SMD5050 LED Linear Light COB Strip Light Dotless High Brightness LED Strip Light with IP65 Class
| Product Type: | Geleid Strooklicht |
|---|---|
| Chipbron: | SMD5050 |
| Controle: | DMX512 |
Warm Wit Super Helder Flexibel Leveranciers SMD5050 300 Led Smart 12V Waterdicht Cob Led Strip Light
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED Type: | SMD5050 |
| Ip Class: | IP65 |
High Brightness 5M LED Strip Light 2835 12V DC Tape Ribbon String 60LED/m Decoration Natural White
| Itemsnaam: | LED -striplicht |
|---|---|
| LED -type: | SMD2835 |
| IP -klasse: | IP65 |
DC 12V Hoge Lumen Output Led Strip Licht 5050 300 leds Achtergrondverlichting 5M Strips Verlichting Led Licht Strip
| Itemsnaam: | LED -striplicht |
|---|---|
| LED -type: | SMD5050 |
| IP -klasse: | IP65 |
Superheldere LED-stripverlichting 2835 RGB Flexibele LED-lichtstrips voor huisdecoratie, hotelverlichting en commerciële displays
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| IP -kwaliteit: | IP65 |
| CCT: | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K. |
Ultra Super Bright RGB LED Strip Light 2835 Flexible Tape for Home Hotel Commercial Lighting
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| IP-klasse: | IP65 |
| CCT: | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K. |
Smart Flexible RGB LED Strip Lights WS2811 Individuele aanspreekbaar met app control 12V/24V Home Decoration Lighting
| IP -beoordeling: | IP65 |
|---|---|
| Product: | strips Light 12V/24V |
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
LED Strip Waterproof RGB 5050 SMD LED Smart Strip Lights Remote Controlled
| LED -type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Ingangsspanning (V): | 12V/24V |
| Lengte: | 5m/rol |
Led Strip Lights SMD 5050 Flexible Waterproof Led Strip Lights Smart RGB
| LED -hoeveelheid: | 60leds/m |
|---|---|
| IP -klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Stroom: | 14.4W/M |

