Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ flexible led strip lights rgb ] Gelijke 161 producten.
Multifunctionele verlichtingsproducten 2m per set LED-strip met FPC flexibele printplaat en Epistar5050 chip
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Chipbron: | SMD5050 |
| Lichte flux: | 300 Lm |
Veel gebruikt in decoraties geleid streep licht Smart Flexible Indoor DV12V SMD5050 RGB LED Light Strip Kleurrijke streep lichten Voor huisversiering
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
IP67 Waterproof LED Strip Lights 50000Hrs 12V/24V DC for Outdoor All-Weather Use
| Energie -efficiëntie: | Verbruik aanzienlijk minder vermogen dan traditionele gloeilampen of fluorescentielampen, waardoor d |
|---|---|
| Installatie: | 3m dubbelzijdige tape |
| Spanning: | DC 12V |
4.8W RGB Led Neon Light Strip DC12V Flexible Rope SMD2835 Warm White Brightness Led Strip Light
| Itemsnaam: | LED -striplicht |
|---|---|
| LED -type: | SMD2835 |
| IP -klasse: | IP65 |
High Quality Flexible RGB LED Strip DC12V SMD5050 LED Tape Deceration Lighting 60LEDS Led Strip Light
| Itemsnaam: | LED -striplicht |
|---|---|
| LED -type: | SMD5050 |
| IP -klasse: | IP65 |
Adreseerbaar LED-strooklicht IP67 Waterdicht DC12V DC24V Module Design 3M Tape Indoor Outdoor Decoratie
| CCT: | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K. |
|---|---|
| Dimbaar: | Ja |
| Model: | LED -striplicht |
12V RGB LED Strip Light SMD5050 Flexible Waterproof Tape voor binnen- en buitenverlichting
| Spanning: | DC 12V |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Levensduur: | 50000 uur |
Aangepaste 24V Flexibele WS2835 LED Strip 120 LEDs/M Stromend Water Effect Lopende LED Strip Lichten met Touch Panel Controller 10M
| Itemsnaam: | LED -striplicht |
|---|---|
| LED -type: | SMD2835 |
| IP -klasse: | IP65 |
RGB Led Strip Lights Smd 5050 300 Leds 5Meter 12v Led Tape Light Strip Ribbon Light Not Waterproof IP20
| Itemsnaam: | LED -striplicht |
|---|---|
| LED -type: | SMD5050 |
| IP -klasse: | IP65 |
Fabrikant DC12V Flexible LED Strip SMD2835 High Brightness 300 LEDS/m Safety Led Light Strip
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Ip Class: | IP65 |

