Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ flexible led strip lights rgb ] Gelijke 161 producten.
Geleide het Huis Flexibele RGB LEIDENE van Strookkit wifi bluetooth amazon alexa Google Strook
| LEIDENE Hoeveelheid: | 60leds/m, 30leds/m |
|---|---|
| IP Klasse: | IP20/IP65 |
| lengte: | 5000*10mm |
LED Strip Light LED RGB Buiten Landschapsverlichting Ultra Helder Goedkoop
| LED -lichtbron: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Ingangsspanning (V): | DC5V/12V/24V |
| IP -beoordeling: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
COB Hoge Lumen Hoge Helderheid 5V 12V 24V 220V 2700k-6500k LED Strip Licht LED Tape Licht voor Thuis Hotel Kantoor
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Fabrieksprijs Led Strip Light Outdoor DC24V Light Hoogwaardige Flexible Neon Strip Neon Led Strip
| Garantieperiode: | 2 jaar |
|---|---|
| Led aantal: | 60/90/120 |
| waterdicht: | Lijm Waterdicht |
SMD 5630 Flexibele RGB LEIDENE Strooklichten voor Vakantie, Gebeurtenis, toont, Tentoonstelling
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000M per maand |
Flexibel Geleid de Strooklicht van 12v 120Led/M 5m/Roll Smd5050
| LEIDENE lichtbron: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC5V/12V/24V |
| IP classificatie: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
De flexibele Maïskolf leidde Strook Lichte 24V 10mm 13.5W RGB 5Meters/Broodje voor Decoratie
| Modelnummer: | Maïskolf-420 |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC24V |
| Verlichtingskleur: | RGB illusie |
LED-strookverlichting Buiten waterdicht LED-kleurenveranderend RGB-slimstrookverlichting Indoor decoratief licht
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | LED |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, bluetooth |
High Brightness Bendable Moldability Efficiency LED Strip Light For Commercial Window Decoration and landscape lighting
| Ingangsspanning (V): | DC12V |
|---|---|
| Type: | LED -lichtstrips |
| Werkende levensduur (uur): | 100000 |
High-Density SMD5050 RGBW DC24V LED Strip Light 60 leds/m Ribbon Light Dimmable
| Kleur: | 30000 uur |
|---|---|
| Spanning: | 24V |
| Gewicht: | 9 kg |

