Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 12v led strip light ] Gelijke 280 producten.
IP67 waterdichte Openlucht LEIDENE Voeding 12v 24v 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w
| Modelnummer: | Xh-100w-B |
|---|---|
| Afmeting: | 225*53*19mm |
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
Waterdichte IP-LED-stroomvoorziening met 12V/24V-uitgang voor verschillende toepassingen
| Modelnummer: | Xh-24w-B |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
| Inlaatspanning: | 170-265V |
12v 24V Led Light Voeding met 100-265V Ingangsspanning Led Driver 60w 100w
| Modelnummer: | XH-100W-A |
|---|---|
| DIMENSIE: | 199*62*31 mm |
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
Outdoor 200W 12V 24V IP67 Waterdichte Led Driver Led Voeding voor Led Licht
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| Modus: | 200W maak LEIDENE Voeding waterdicht |
| Bescherming: | Kortsluiting |
Ultra Thin 5v 12v 24v 48v 36w 60w 100w 150w 200w 300w 400w Constant Spanning AC DC Led Schakelvoeding
| Modelnummer: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimensie: | 225*53*19 mm |
| Uitgangspanning: | 12V/24V |
Hoogwaardige LED-driver, slanke schakelende voeding, LED-transformator voor module-industriële verlichting
| Over spanningsbeveiliging: | Ja |
|---|---|
| Trefwoorden: | Waterdichte LED -voeding 12V 400W |
| Invoeren: | AC90-265V |
Meanwell LED Driver LED Power Supply200w 240w 300w 600w 24v 12v Waterproof IP67 for lighting
| Modelnummer: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimensie: | 225*53*19 mm |
| Uitgangspanning: | 12V/24V |
Waterproof Constant Voltage LED Driver 60W-400W AC 100-265V to DC 12V/24V Switching Power Supply
| Modelnummer: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimensie: | 225*53*19 mm |
| Uitgangspanning: | 12V/24V |
Waterdichte LEIDENE van 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 Voeding 12v 24v
| Modelnummer: | Xh-24w-B |
|---|---|
| Outputvoltage: | 12V/24V |
| Inputvoltage: | 170-265V |
IP67 waterdichte Openlucht LEIDENE Voeding 12v 24v 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w
| Modelnummer: | Xh-100w-B |
|---|---|
| Afmeting: | 225*53*19mm |
| Outputvoltage: | 12V/24V |

