Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 12v led strip light ] Gelijke 280 producten.
12v / LEIDENE van van hoofd 24v IP68 Bestuurdersoutdoor waterproof Voeding
| Modelnummer: | Xh-400w-B |
|---|---|
| Afmeting: | 275*76*38mm |
| Outputvoltage: | 12V/24V |
IP67 Waterdicht Buiten LED stroomvoorziening 12v 24v 24w 60w 100w 150w 200w 250w voor LED Driver
| Modelnummer: | Xh-100w-B |
|---|---|
| Afmeting: | 225*53*19mm |
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
12V/24V Lichtgewicht LED Driver 100W 200W 300W 400W 600W Schakelende Voeding
| huisvestingsmaterialen: | Aluminium |
|---|---|
| Bergingstemperatuur: | -40°C tot +60°C |
| Standaard: | CE/Rohs |
Waterproof 60W 100W 200W 300W 400W Constant Voltage AC 100-265V DC 12V 24V Led Driver Transformer Switching Power Supply
| Modelnummer: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimensie: | 225*53*19 mm |
| Uitgangspanning: | 12V/24V |
Openlucht Waterdichte LEIDENE Voeding 24 - van hoofd 300w 12-24v Bestuurder
| Modelnummer: | Xh-300w-B |
|---|---|
| Afmeting: | 275*76*38mm |
| Outputvoltage: | 12V/24V |
IP67 waterdicht Led stroomvoorziening 12V 24V 60W 100W 200W 400W 600W Outdoor Led Driver
| Schelpenmateriaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP67 |
| Naam van de items: | Voeding |
LED Schakelende Voeding 12V 24V 200W Waterdicht IP67 Aluminiumlegering Behuizing
| Kleur: | Donkergrijs |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Schaalmateriaal: | Aluminiumlegering |
3 jaar garantie IP67 24v 36v waterdichte voedingsbron 250w outdoor led driver
| Schaalmateriaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Itemsnaam: | Stroomvoorziening |
| Waterdichte beoordeling: | IP67 |
IP65 regenbestendig waterdicht licht bestuurder bank transformatoren schakelen 220V-24V led stroomvoorziening
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
Energy Saving LED Driver Waterproof Constant Current LED Power Supply for Outdoor Signage and Landscape Lighting
| Uitgangskabel: | enkele uitgangskabel |
|---|---|
| Huidige nauwkeurigheid: | ±3% |
| Overspanningsbeveiliging: | Ja |

