Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 12v led power supply ] Gelijke 486 producten.
IP65 regenbestendig waterdicht licht bestuurder bank transformatoren schakelen 220V-24V led stroomvoorziening
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
Energy Saving LED Driver Waterproof Constant Current LED Power Supply for Outdoor Signage and Landscape Lighting
| Uitgangskabel: | enkele uitgangskabel |
|---|---|
| Huidige nauwkeurigheid: | ±3% |
| Overspanningsbeveiliging: | Ja |
Ultrathin zilver AC200V LED stroomvoorziening 400W constante spanning LED-driver voor strooklichten
| Modelnummer: | XH-400W |
|---|---|
| Uitgangspanning: | 12V |
| Ingangsspanning: | 200-240V |
250 W hoogvermogen waterdicht aluminium 24 V led stroomvoorziening buiten binnen voor straatverlichting
| Grootte van het product: | 190*49*34mm |
|---|---|
| Uitgangsampere: | 10A |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
Hoogrendement 100W Waterdichte Aluminium 12/24/48V Led Voeding voor LED Verlichting
| Product Size: | 190*49*34mm |
|---|---|
| Output Ampere: | 8.3A/4.2A/2.1A |
| Operating Temperature: | -20°C to 60°C |
12V van de waterdichte LEIDENE de voeding transformatorbestuurder met waterdicht Ce ROHS IP67
| Verpakking Details: | karton |
|---|---|
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC, MoneyGram |
AC 220V AAN Constante het Voltage van hoofd gelijkstroom 12V gelijkstroom 24V Bestuurdersvoeding voor LEIDENE Stroken
| Verpakking Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Waterdichte 30W Constante Voltage LEIDENE Voeding 12V 24V voor LEIDENE Modules
| Verpakking Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
12V 40 Watts maken LEIDENE Voeding waterdicht
| Materiaal: | Aluminiumlegering Shell |
|---|---|
| Bescherming: | waterdichte IP67 |
| Garantie: | 2 jaar |
100W LEIDENE Omschakelingsvoeding niet - Waterdichte Transformator AC90-130V/170-250v
| Uitgangsvermogen: | 100W |
|---|---|
| Ingangsspanning: | 90-130V/170-250A |
| Uitgangsstroom: | 8.3/4.2A |

