Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 12v led power supply ] Gelijke 486 producten.
Inventronics EUM-Dx Lichtdempingscompensatie 400W Klasse 2 LED Driver IP67 LED Voeding
| Spanning: | DC 12V |
|---|---|
| Uitgangstype: | enkel |
| Type: | 12VWaterProof LED -voeding IP67 |
Hoogrendement 300W Waterdichte Aluminium DC12V Led Voeding voor LED Verlichting
| Productgrootte: | 240*69*43 mm |
|---|---|
| Output ampère: | 7a |
| Bedrijfstemperatuur: | -30 ° C tot 70 ° C |
Lage Prijs Slanke LED Voeding IP67 Binnen Buiten 500W LED Strips Driver DC24V Schakelende Voeding
| Uitgangsvermogen: | 480W |
|---|---|
| Type: | IP67 waterdichte LED -voeding 12V |
| Werktemperatuur: | -20°C-+60°C |
120W IP67 85%Efficiëntie Betrouwbare verlichting LED-voeding voor veeleisende toepassingen
| Productgrootte: | 240*69*43 mm |
|---|---|
| Output ampère: | 7a |
| Bedrijfstemperatuur: | -30 ° C tot 70 ° C |
IP67 Waterproof Input 230VAC Switching Power Supply Output 12V/24V/48V 250W LED Power Supply
| Itemsnaam: | Stroomvoorziening |
|---|---|
| Schaalmateriaal: | Aluminiumlegering |
| IP -klasse: | IP67/IP65 |
300w constante spanning LED voeding IP67 waterdichte 24v 12v enkele uitgang
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250v |
|---|---|
| Outputmacht: | 300w |
| Outputvoltage: | 12v/24v |
LED Driver 12V 100W LED Voeding Waterdicht IP67 LED Transformator voor LED Tape LED Strip Binnen Buiten
| Itemsnaam: | Stroomvoorziening |
|---|---|
| Schaalmateriaal: | Aluminiumlegering |
| IP -klasse: | IP67/IP65 |
Waterdicht IP67 400W Hoog rendement 91,5% Constant Spanning LED-driver en LED-voeding
| Werkspanning: | 12V |
|---|---|
| Kabel: | enkele uitgangskabel |
| UITGANGSvermogen: | 400W |
Led Driver 100W 200W 400W 600W 800W Led Voeding voor Led Lampen
| Itemsnaam: | Stroomvoorziening |
|---|---|
| Waterdicht: | IP67 |
| Efficiëntie: | 85% |
Led stroomvoorziening gereguleerd 100W DC24V Led Driver Waterdicht Regendicht voor industriële toepassingen
| Naam van de items: | Stroomvoorziening |
|---|---|
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
| IP Klasse: | IP67/IP65 |

