Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 12v led power supply ] Gelijke 486 producten.
IP67 waterdichte Openlucht LEIDENE Voeding 12v 24v 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w
| Modelnummer: | Xh-100w-B |
|---|---|
| Afmeting: | 225*53*19mm |
| Outputvoltage: | 12V/24V |
IP67 Waterdicht Buiten LED stroomvoorziening 12v 24v 24w 60w 100w 150w 200w 250w voor LED Driver
| Modelnummer: | Xh-100w-B |
|---|---|
| Afmeting: | 225*53*19mm |
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
150W waterdicht LED-stroomvoorziening Input Output 12V 24V Single Output Smps
| Uitgangstype: | AC-DC |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 12v, 24v |
| uitgangsvermogen: | 150W |
600W 500W 400W 300W 200W 150W 100W 60W Waterproof Led Power Supply 12V 24V Ip67 Led Driver
| Invoerspanning: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 400W |
| Uitgangsstroom: | 16.6/33.3a |
12v / LEIDENE van van hoofd 24v IP68 Bestuurdersoutdoor waterproof Voeding
| Modelnummer: | Xh-400w-B |
|---|---|
| Afmeting: | 275*76*38mm |
| Outputvoltage: | 12V/24V |
Constante Huidige 12V LEIDENE Voeding
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
300W constant de Voedinghoog rendement van de Huidige Transformatoromschakeling voor Geleid Licht
| kleur: | Dark Grey |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Shell materiaal: | aluminiumlegering |
constante het Voltage LEIDENE van 12v 24v 400w Ip67 Voeding
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| Outputmacht: | 400W |
| Outputstroom: | 16.6/33.3A |
Openlucht Waterdichte LEIDENE Voeding 24 - van hoofd 300w 12-24v Bestuurder
| Modelnummer: | Xh-300w-B |
|---|---|
| Afmeting: | 275*76*38mm |
| Outputvoltage: | 12V/24V |
Waterdichte LED-voeding 24V 350W 500W 650W 800W IP67 Led-voeding voor LED-binnenverlichting
| Modelnummer: | XH-LPV-350W-24 |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 24V |
| Inlaatspanning: | 180-264V |

