Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 12v led power supply ] Gelijke 486 producten.
10W de Constante het Voltage LEIDENE van DC12V 0.83A Voeding van DC12V voor Openluchtlampen
| Verpakking Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Van het hoofd douane100w 24V gelijkstroom Constante Voltage Bestuurdersvoeding voor LEIDEN Teken
| Verpakking Details: | 45*31.5*20CM/50PCS G.W: 20KGS N.W.: 19KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Openlucht Constante Voltage LEIDENE 18V AC gelijkstroom Voeding voor LEIDENE Kanaalbrieven
| Verpakking Details: | 47*24*17.7CM/45PCS G.W: 14KGS N.W.: 13KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
10 - 300W 12v 24v maken geleide bestuurders LEIDENE Voeding waterdicht
| Het werk Temperaturen: | -30℃--+50℃ |
|---|---|
| Materiaal: | Ijzer Shell |
| Kleur: | Grijs |
Constante Voltage Openlucht Waterdichte LEIDENE Voeding gelijkstroom 12V 200W
| Temp werken: | -30℃--+50℃ |
|---|---|
| Materiaal: | Ijzershell |
| kleur: | grijs |
Waterdicht 150W Constant Spanning LED stroomvoorziening Voor CCTV, 24V LED Driver
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -30°C-+50°C |
| Beschermingsklasse: | IP67 |
33.3A Schakeling van stroomtoevoer AC naar DC12V Led Driver Transformer 400W Rainproof LED-stroomtoevoer
| Invoeren: | AC220-240V |
|---|---|
| certificeringen: | CE, ROHS |
| Kleur: | Donkergrijs |
150W Constante Spanning LED Voeding Voor CCTV, 24V LED Driver
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -30°C-+50°C |
| Beschermingsklasse: | IP67 |
Hoog rendement Waterdichte LEIDENE Voeding, 24 Waterdichte van HOOFD V 8.3A 200W Bestuurder
| Temp werken: | -30℃--+50℃ |
|---|---|
| Materiaal: | Ijzershell |
| kleur: | grijs |
Constante het Voltage LEIDENE van DC24V 2.5A Voeding voor LEIDENE Kanaalbrief/RGB LEIDEN Pixel
| Verpakking Details: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |

