Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 12v led power supply ] Gelijke 486 producten.
Indoor en Outdoor 400W 12V Led Driver Led Voeding Hoge Kwaliteit IP67 Waterdicht voor Decoratieve Verlichting
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Ultra Slim LED Power Supply CE RoHS Approved 12V 24V Constant Voltage Driver Adapter for Outdoor LED Module Strips Light
| Over spanningsbeveiliging: | Ja |
|---|---|
| Trefwoorden: | Waterdichte LED -voeding 12V 400W |
| Invoeren: | AC90-265V |
Duurzame en energiebesparende LED-stroomvoorziening 12V 24V voor binnen- en buitenlicht
| Bescherming: | Waterdicht IP67 |
|---|---|
| Dimmen controle: | Geen |
| Omheining: | Oxidatie roestvrijstalen aluminium schaal |
86% Efficiëntie 8.3A 200w Waterdicht Led-stroomvoorziening 12v 24V Adapter Constant Spanning Schakelstroomvoorziening
| Toepassing: | LED-licht |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 200 W |
| Sleutelwoord: | geleid bestuurder, geleid stroomtoevoer |
Outdoor 200W 12V 24V IP67 Waterdichte Led Driver Led Voeding voor Led Licht
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| Modus: | 200W maak LEIDENE Voeding waterdicht |
| Bescherming: | Kortsluiting |
12V 24V DC LED Voeding IP67 Transformator LED Driver Voor LED Licht
| Sollicitatie: | LED -licht |
|---|---|
| UITGANGSvermogen: | 200W |
| Trefwoord: | geleid bestuurder, geleid stroomtoevoer |
86% de efficiency 8.3A 200w maakt Geleide Voeding 12v 24V waterdicht
| Toepassing: | LEIDEN licht |
|---|---|
| Outputmacht: | 200W |
| Sleutelwoord: | de geleide bestuurder, leidde voeding |
IP67 waterdicht Led stroomvoorziening 12V 24V 60W 100W 200W 400W 600W Outdoor Led Driver
| Schelpenmateriaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP67 |
| Naam van de items: | Voeding |
400W Regenbestendige Aluminium Hoogrendement DC12V Led Voeding voor LED Verlichting
| Productgrootte: | 193*109.5*51,5 mm |
|---|---|
| Output ampère: | 7a |
| Bedrijfstemperatuur: | -30 ° C tot 70 ° C |
400W IP67 Betrouwbare 12V 24V LED-voeding voor buiten- en architectuurverlichting
| Productgrootte: | 255*72*35mm |
|---|---|
| Output ampère: | 7a |
| Bedrijfstemperatuur: | -30 ° C tot 70 ° C |

