Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 0 75w led signs module ] Gelijke 102 producten.
Nieuwe LED PIXEL puntverlichting DC12V waterdicht 5050 SMD SMART LED RGB PERMANENT LED KERSTMAANS PIXEL LIGHTS
| Productnaam: | G3003P12 |
|---|---|
| Maat: | 30 x 13,8 mm |
| Lampvermogen: | 0,75 W |
Waterdicht, flexibel LED-maascherm voor gebouwdecoratie met IP67-bescherming
| Productmodel: | XH-H3003P12 ((RGB) -P100 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Zienhoek: | 160° |
Fabrieksverlichting 30mm Pixel 12v IP67 Buiten Permanente Kerstvakantie RGB Led Pixel Point Lights
| Product Nmae: | XH-H3003P12 ((RGB) -B1 |
|---|---|
| Het werkvolt: | DC24V |
| Kracht: | 0.75W |
RGB LEIDEN Pixel 20MM waterdichte Module IP67
| Uitgangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.3W |
| kleur: | RGB |
Op maat gemaakte P50 P62.5 P83.3 Transparent LED Mesh Outdoor Display Grid Module
| Producten: | geleide vertoningsschreeuw |
|---|---|
| Controle: | DMX512 |
| Grootte: | 25mm/PCS |
Duidelijke transparante hoes RGB LED puntlicht voor buiteninrichting Reclame teken letter IP67 waterdicht
| Qty/koord: | 48 stuks / 50 stuks |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.75W |
| Levensduur: | 50,000 uur |
30mm IP67 Waterdicht Puntbronnenlicht RGB Led Point Light Event Lighting Gebouw Gevelverlichting
| Werkspanning: | DC12V 24V 36V |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Chipbron: | SMD3535 |
RGB Hoge de helderheidspixel van P62.5 leidde de het scherm geleide waterdichte flexibele vertoning geleide schreeuw van het netwerk videogordijn
| Product: | geleide vertoningsschreeuw |
|---|---|
| controle: | DMX512 |
| Grootte: | 25mm/PCS |
3535 LED-lichtbron 30mm 12v Buiten RGB LED-puntverlichting voor amusement
| Toepassing: | Binnenverlichting |
|---|---|
| Straalhoek: | 120° |
| CRI: | > 80 |
3535 RGB 30mm 12v Buiten RGB LED puntlichten LED amusementslicht
| Toepassing: | Binnenverlichting |
|---|---|
| Straalhoek: | 120° |
| CRI: | > 80 |

