Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 0 75w led signs module ] Gelijke 102 producten.
Transparante kristal RGB LED Pixel Ball Flexible Soft 3D LED Point Light Source
| Naam: | geleid pixellicht |
|---|---|
| grootte: | 30 mm |
| Materiaal: | PC unti-Uv |
SMD3535 Chip Source IP67 RGB 25mm LED puntlicht voor kerstversiering
| Productnaam: | H2O-gassen |
|---|---|
| Grootte: | 30 mm |
| Lampvermogen: | 1W |
Permanent aluminium spoor RGB 30mm 24V LED pixel lichten voor buiten vakantie decoratie IP67
| Nominaal vermogen: | 0.75W |
|---|---|
| Levensduur: | 50,000 uur |
| Bergingstemperatuur: | -20℃-80℃ |
Programmeerbare LED-sporen voor kerst buitenversiering
| IP-classificatie: | IP67 |
|---|---|
| Posten: | Advertentiebrief |
| Functie: | Decoratief |
30mm IP67 waterdicht hittebestendig LED pixel licht voor architecturale gevelverlichting
| Sollicitatie: | Buitendecoratie |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Kleur uitzenden: | RGB |
IP67 de waterdichte RGBW Geleide Lichten DC12V 0.75w 25mm Dmx512 Smd3535 van het Pixelpunt
| Productnaam: | H2503P12V8.5 |
|---|---|
| Lichtbron: | SMD3535 |
| Macht: | 1W |
Buiten waterdicht IP67 Permanente vakantie decoratie lichthuis DC12V 0.75W 40mm LED puntlamp RGB
| Naam van het product: | H4006P24 V2.5 |
|---|---|
| Grootte: | 40*17.7 MM |
| Lampvermogen: | 1.5W |
Gele LEIDEN van DC24V 0.6W 30mm SMD 5050 Puntlicht voor Brievendecoratie
| kleur: | geel |
|---|---|
| macht: | 0.6W |
| Punt: | G3006MY24 pixellicht |
Aangepaste Netwerk LEIDENE het Scherm Waterdichte IP67 RGB Openlucht Videovertoning
| Productmodel: | XH-G2001P50*P83.5 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| grootte: | 1000mm*1000mm |
48V langeafstandsoverdracht LED-puntlicht Permanente buitenarchitectuurverlichting RGB-pixellicht voor gebouw gevelmediaverlichting
| Gewicht: | 20g |
|---|---|
| Diameter: | 40 mm |
| Beschermingsgraad: | IP67 |

