Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 0 75w led signs module ] Gelijke 102 producten.
LED-puntlicht Permanente vakantieversiering Lichthuis DC9V 0.75W 25mm Buitenwaterdicht LED-puntlamp RGBW
| Naam van het product: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Grootte: | 25*15.05mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |
IP67 Adreseerbaar DC12V RGB RGBW SMD3535 25mm LED puntlicht module
| Artikel 1: | LEIDEN Puntlicht |
|---|---|
| Productmodel: | XH-H2501P12 V1.0 |
| Kleur: | RGBW |
DC 12V 3 stuks SMD 5050 Diffuse RGB LED Pixel, Adreserbare RGB LED Strip 30mm led pixel puntlicht
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
DC 12V 3 stuks SMD 5050 Diffuse RGB LED Pixel, led dot lichten Adreserbare RGB LED Strip 30mm led pixel punt licht
| Levertijd: | 3-5 Werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Waterdichte IP67 Buiten 25mm LED Puntlichtbron 0.75w Dc12v voor Permanente Kerstverlichting RGB Multi Kleuren
| Tipe van de post: | Puntlichtbron |
|---|---|
| Kleuren uitzenden: | RGB Multikleuren |
| Posten: | 25 mm led-pixel licht |
DC 12V 3 stuks SMD 5050 Diffuse RGB LED Pixel, Adreserbare RGB LED Strip 30mm led pixel puntlicht
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
25mm RGB Geleid Pixelpunt Lichte Waterdichte IP67 0.75W SMD3535
| naam: | geleid pixellicht |
|---|---|
| Grootte: | 25mm |
| Materiaal: | PC unti-Uv |
Openlucht 40mm 50mm SMD3535 DMX Digitaal RGB Geleid Waterdicht Pixel IP67
| Werkspanning: | DC24V |
|---|---|
| Materiaal: | PC-shell |
| Stroomvermogen: | 0.75W |
De waterdichte LEIDENE Punt Lichte 30mm 40mm 50mm RGB DMX512 IP67 DC24V SMD3535For Bouw
| Naam van het product: | H3003P12 |
|---|---|
| Toepassing: | de bouwverlichting |
| Kracht: | 0.75W |
Punt Lichte Waterdichte IP67 30mm van het aluminium het Profiel Geleide Pixel RGB het Mirakelboon van DMX512
| Inputvoltage (V): | DC12V |
|---|---|
| Kleurentemperatuur: | RGB |
| Productnaam:: | het geleide licht van het pixelpunt |

