Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 0 75w led signs module ] Gelijke 102 producten.
LED-puntlichtbronWaterdicht LED-puntlicht 30mm 40mm 50mm RGB DMX512 IP67 DC24V SMD3535Voor gebouwen
| Productnaam: | H3003P12 |
|---|---|
| Sollicitatie: | de bouwverlichting |
| Kracht: | 0.75W |
Buiten 40mm 50mm SMD3535 DMX 512 Digitale RGB Led Pixel IP67 Waterdicht
| Werkspanning: | DC24V |
|---|---|
| Materiaal: | PC-shell |
| Beoordeel vermogen: | 0,75 W |
Buiten 40mm 50mm 100mm SMD3535 DMX 512 Digitale RGB Led Pixel IP67 Waterdicht
| Werkspanning: | DC24V |
|---|---|
| Materiaal: | PC-shell |
| Beoordeel vermogen: | 0,75 W |
2904 maakt het RGBW Geleide Punt Lichte IP67 Openlucht RGB LEIDEN van 1903 Licht Koord waterdicht
| Geleide lichtbron: | SMD3535 |
|---|---|
| Dekking: | transparante shell/melkachtige shell |
| Toepassing: | Familiehuis, LANDSCHAP, de Bouwvoorgevel |
Kerst LED Pixel Point Lighting Lights 2835 30mm 12V Outdoor Aluminium Profiel Permanent Programmable Lighting Track
| Productnaam: | G3003P12 |
|---|---|
| Grootte: | 30 x 13,8 mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |
Buiten LED-pixelpuntverlichtingsbron 12V 30mm 2835 voor permanente buitenversiering van slimme lichten
| Naam van het product: | G3003P12 |
|---|---|
| grootte: | 30 x 13,8 mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |
3- 30mm 12V Outdoor Smart LED Point Light Source Aluminiumprofiel Permanent Programmabel voor buitenverlichting Decoratie
| Naam van het product: | G3003P12 |
|---|---|
| grootte: | 30 x 13,8 mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |
Buiten Permanente Kerstvakantie Rgbw 2835 30mm 12V Verlichting 12V Dubbelzijdig Aluminium Profiel Licht Led Pixel Point Lights
| Productnaam: | G3003P12 |
|---|---|
| Grootte: | 30 x 13,8 mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |
Permanent kerstlicht 24V SMD3535 Waterdicht IP67 Rgbw Party Lights Led Pixel Point Light
| Naam van het product: | G3003P12 |
|---|---|
| Grootte: | 30 x 13,8 mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |
DMX512 IC Chip Waterdicht Aluminium Profiel Led Pixel Punt Lichten voor Permanente Kerstversiering bij DC12V Werkspanning
| Productnaam: | G3003P12 |
|---|---|
| Afmeting: | 30 x 13,8 mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |

