Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 0 75w led signs module ] Gelijke 102 producten.
RGB 0,75W DC12V Pixel Light geleid buiten LED Point Light Source met levensduur 30000 uur
| Productmodel: | XH-H2503P12 V7.0 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Kracht: | 0.75W |
5050 Waterdichte DC12V 3 LEIDENE van IP67 Punt Lichte 30mm Rgb LEIDEN Pixel
| spanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.75W |
| Lighingsbron: | Epistar |
LEIDEN van mirakelbean outdoor RGBW Punt Lichte Waterdichte IP67 0.75W 9V 25mm Aangepaste SMD3535
| Productnaam: | Xh-H2502P09 |
|---|---|
| Kleur: | RGB+W |
| grootte: | 25mm |
RGB Mirakel Bean Led Pixel Point Light Waterdichte IP67 0.75W SMD3535 IC 8516 25mm
| Naam: | geleid pixellicht |
|---|---|
| Grootte: | 25mm |
| Materiaal: | PC unti-Uv |
Maak RGB LEIDEN Pixelpunt Lichte IP67 0.75W DC12V SMD3535 30mm RGB waterdicht 30000H
| Productnaam: | geleid pixellicht |
|---|---|
| Lengte: | 30mm |
| Materiaal: | PC unti-Uv |
DC12V openlucht RGB LEIDEN Puntlicht 25mm Smd3535 IP67 DMX512 Waterdichte 0.75W
| Productnaam: | H2503P12V7.0 |
|---|---|
| IP rang: | IP 67 |
| Voltage: | Gelijkstroom 12V |
IP67 Square Lighting LED Pixel DMX512 0.75W DC9V 25MM LED Point Light Source Voor reclame
| Naam van het product: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Grootte: | 25*15.05mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |
IP67 Permanente vakantie decoratie lichthuis DC9V 0.75W 25mm Outdoor waterdicht LED puntlamp RGBW
| Naam van het product: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| grootte: | 25*15.05mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |
Buiten waterdicht decoratielamp DC12V 0.75W 30mm IP67 Permanente vakantie LED puntlamp RGB
| Productnaam: | H3003P12 V3.1 |
|---|---|
| Grootte: | 30*17mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |
Buitenstaand decoratie pixel licht 0,75W 30mm 12V LED punt licht wi IP67
| Productnaam: | XH-H3003P12 V3.1 |
|---|---|
| Grootte: | 30*17mm |
| Kleur: | RGB |

