Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip65 flexible led strip light ] Gelijke 136 producten.
DC12V silicium Flexibele LEIDENE Neonstrook 6mm 8mm 10mm IP65 120Leds
| Toepassing: | LANDSCHAP, neontekens/decoratief |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Kleur: | Witte, Blauwe, Gele, Rode, Oranje, Groene, Purpere enz. |
Fabrieksprijs 12mm RGB 24V perfect smart home lamp met LED flexibele lampstrook
| Waterproof: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Length: | 1 meters |
| Voltage: | 24V |
24V Dream 10mm Adreserbare RGB Pixel Strip Flexible LED Light App Control Led Light Strip
| Leven: | 30000 uur |
|---|---|
| Kracht: | 10 W/m |
| LED-grootte: | 48PCS |
Lange levensduur 24V Dream 10mm Adreserbare RGB Pixel Strip Flexible LED Light App Control Led Light Strip
| Leven: | 30000 |
|---|---|
| Kracht: | 12 W/M |
| LED-grootte: | 48PCS |
24V Dream 10mm Adreserbare RGB Pixel Strip Flexible LED Light App Control Led Light Strip
| Leven: | 30000 |
|---|---|
| Kracht: | 12 W/M |
| LED-grootte: | 48PCS |
Outdoor decoratie 24V Dream 10mm Adreserbaar RGB Pixel Strip Flexibel LED-licht App Control Led Light Strip
| Leven: | 30000 |
|---|---|
| Kracht: | 12 W/M |
| LED-grootte: | 48PCS |
Lichtgewicht panelen Indoor Transparent Glass Led Film Display Screen met 1000mm*1000mm kastgrootte en ledstrips
| Gebruik: | Buiten |
|---|---|
| Grootte van de kast: | 1000 mm*1000 mm |
| Verbruik: | 800 w/m2 |
IP67 Materiaal Intelligente LED Decorative Light String voor permanent binnen- en buitenwerk
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Lamplichaam: | ABS, koper |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, bluetooth |
24V 17mm Adreserbare RGB Pixel Strip Flexible LED Light App Control Led Light Strip
| Volts: | 24V |
|---|---|
| LED-grootte: | 48PCS |
| Kracht: | 12W |
Smart Wifi Controller Waterdicht IP67 RGBW 12V 30mm Buiten Led Strip Buiten Programmable Decorative Light Landscape Lamp
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |

