Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip20 led strip light ] Gelijke 78 producten.
App-gecontroleerde 5V RGB LED-strookverlichting voor de decoratie van de auto-ruimte
| LED -hoeveelheid: | 60LEDs/m |
|---|---|
| IP Klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Stroom: | 14.4W/M |
10m Single Color LED Strip Light Plug-in Power Source 60 LED's 24V IP20 voor creatieve huisverlichting
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, bluetooth |
|---|---|
| Lichtbron: | LED |
| Design Style: | Moderne stijl |
RGB Led Strip Lights Smd 5050 300 Leds 5Meter 12v Led Tape Light Strip Ribbon Light Not Waterproof IP20
| Itemsnaam: | LED -striplicht |
|---|---|
| LED -type: | SMD5050 |
| IP -klasse: | IP65 |
LED 220v Strip 2835 Wireless Led Strip Light met heldere lens IP Rank IP65/IP20 Qty/String 48pcs
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| LED's: | 48 led/m |
| Model: | Geleid Strooklicht |
Ip20 RGB Strip Light Smart LED Strip met zelfklevende achterkant lichtsnoeren
| LED -hoeveelheid: | 60leds/m |
|---|---|
| IP -klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Stroom: | 14.4W/M |
Miracle Bean Power 24W LED Strip Light DC24V Grootte 1 Meter Kleur RGB IP Rank IP65/IP20 Qty/String 48pcs
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| LED's: | 48 led/m |
| Model: | Geleid Strooklicht |
3000/4000/6000k Led Strip Light 5M/Roll 8MM Light Strip Smd 5054 Led Strip Light
| LED -hoeveelheid: | 60leds/m |
|---|---|
| IP -klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Stroom: | 60W / 5M, 12W/M |
Led Strip Lights SMD 5050 Flexible Waterproof Led Strip Lights Smart RGB
| LED -hoeveelheid: | 60leds/m |
|---|---|
| IP -klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Stroom: | 14.4W/M |
Rgb Led Strip Lights Smd 5050 5 Meter 12v Led Tape Light Strip Niet waterdicht IP20
| IP -beoordeling: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| Lengte: | 5m/rol |
| Lampvermogen: | 18W/M |
Smd 5050 150 LEDs LED Strip Verlichting RGB Volle Kleur 5 Meter 12v LED Tape Licht Strip Lint Licht Niet Waterdicht IP20
| Leven: | 30000H |
|---|---|
| Pakket: | 5 m/string |
| Lichtgevende intensiteit: | Hoge helderheid |

