Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip20 led strip light ] Gelijke 78 producten.
De flexibele Maïskolf leidde Strook Lichte 24V 10mm 13.5W RGB 5Meters/Broodje voor Decoratie
| Modelnummer: | Maïskolf-420 |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC24V |
| Verlichtingskleur: | RGB illusie |
24V/12V LED Strip Light 10 meter 144LED 2835 SMD All Copper Backplate 1Lamp 1Cut Remote Control IP20
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Beschermingsgraad: | IP65 |
| Materiaal van de lampkarosserie: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
DC12V 5050 leidde Strooklichten 5054 2835 5M Super Bright Flexible Strook de LEIDENE Lichte Flexibele Geleide Strooklichten van Smd
| LEIDENE lichtbron: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC5V/12V/24V |
| IP Classificatie: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Van de Strook Lichte 10mm Maïskolf van DC24V 14W Super Heldere Geleide de Band Enige Kleur
| Modelnummer: | Maïskolf-308D |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC24V |
| Verlichtingskleur: | 3000K/4000K/6000K |
Hoge Helderheid 5050 RGB LED Strip Licht DC12V Decoratie Strip Licht RGB Wifi IP65 Waterdicht en IP20
| Lengte: | 5m |
|---|---|
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
| LED -chip: | Epistar of aanpassen |
Rgb Geleide Strook steekt 5M 60Led/M Programmable WS2811 RGB 5050 LEIDENE Strook Digitale Adresseerbare Mag aan
| IP classificatie: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| lengte: | 5m/roll |
| Lampmacht: | 18W/m |
12V Smd5050 RGB 60Led/M Led Strip Lights voor Kerstmisdecoratie
| LEIDENE lichtbron: | smd5050 |
|---|---|
| Kleur: | R/G/B/Y/W |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
60 leidde LEIDENE van /M 12V 24V Strook Lichte Enige Kleur SMD3528 voor Binnen Openluchtdecoratie
| LED lichtbron: | smd3528 |
|---|---|
| Kleurentemperatuur (GDT): | 3000-6000 |
| kleur: | R/G/B/Y/O/W/CW/WW |
Hoogwaardige 24V/12V LED Strip Light 10 meter 144LED 2835 SMD All Copper Backplate 1Lamp 1Cut Remote Control
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Beschermingsgraad: | IP65 |
| Materiaal van de lampkarosserie: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
LED Strip Light LED RGB Buiten Landschapsverlichting Ultra Helder Goedkoop
| LED -lichtbron: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Ingangsspanning (V): | DC5V/12V/24V |
| IP -beoordeling: | IP20/IP65/IP67/IP68 |

