Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip20 led strip light ] Gelijke 78 producten.
Flexible LED Neon Strip Hoge helderheid 12V 24V Waterdicht CE RoHS gecertificeerd Verlichtingswinkelbord voor binnen- en buitenversiering
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
| Garantie: | 2 jaar |
Wonderbonen warm verkoop 24V LED-lens flexibele decoratieve lichtstrook
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Led: | 48LED/M |
| Model: | LED Strip Light |
Wonderbonen warm verkoop 24V LED-lens flexibele decoratieve lichtstrook
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Led: | 48LED/M |
| Model: | LED Strip Light |
Wonderdruiven warmverkoop 24V RGB LED-lens flexibele decoratieve lichtstrook
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| LED's: | 48 led/m |
| Model: | Geleid Strooklicht |
24V flexibele intelligente monochrome RGB LED-lichtstrook voor binnen- en buitenhuisdecoratie
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Protection Grade: | IP65 |
| Lamp Body Material: | Copper |
Fabrieksprijs 12mm RGB 24V perfect smart home lamp met LED flexibele lampstrook
| Waterproof: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Length: | 1 meters |
| Voltage: | 24V |
Fabrieksprijs 24V flexibele intelligente RGB-monokrome LED-lichtstrook voor binnen- en buitenhuisdecoratie
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Beschermingsgraad: | IP65 |
| Materiaal van de lampkarosserie: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
Schakeling van stroomvoorziening AC naar DC 12V 10A 20A 30A Led Adaptor Transformer voor Led Light
| Ingangsspanning: | AC 100-240V |
|---|---|
| Sollicitatie: | LED -strip / CCTV -camera / industrieel |
| Beveiligingen: | De Overbelasting Overvolt van kortsluitingovertemp |

