Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ high voltage led strip light ] Gelijke 278 producten.
IP65 regenbestendig waterdicht licht bestuurder bank transformatoren schakelen 220V-24V led stroomvoorziening
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
12V/24V Lichtgewicht LED Driver 100W 200W 300W 400W 600W Schakelende Voeding
| huisvestingsmaterialen: | Aluminium |
|---|---|
| Bergingstemperatuur: | -40°C tot +60°C |
| Standaard: | CE/Rohs |
Indoor en Outdoor 400W 12V Led Driver Led Voeding Hoge Kwaliteit IP67 Waterdicht voor Decoratieve Verlichting
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
waterdicht Binnen- en buitenruimte 300W 12V Led Driver Led Power Supply Hoogwaardige IP67 Waterdicht voor decoratieve lampen
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
|---|---|
| Type: | LED -voeding |
| Opslagtemperatuur (℃): | -40 - 60, |
Ultra-slim 12V 24W LED Driver Zwart Diamant Lineaire Smart Switching Power Supply voor LED-verlichting
| Modelnummer: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimensie: | 225*53*19 mm |
| Uitgangspanning: | 12V/24V |
Hoge Efficiëntie 12V 24V voor Buiten LED Driver Voeding met Kortsluitbeveiliging AC DC voor Verlichtingsprojecten
| Uitgangskabel: | enkele uitgangskabel |
|---|---|
| Uitvoer: | 3000mA; 20-36V |
| Trefwoord: | LED -bestuurder |
IP67 waterdicht Led stroomvoorziening 12V 24V 60W 100W 200W 400W 600W Outdoor Led Driver
| Schelpenmateriaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP67 |
| Naam van de items: | Voeding |
Hoge efficiëntie 100W 300W 24V Led Driver Led Power Supply IP67 Waterdicht voor LED-lichtbron
| Ip Rate: | IP67 |
|---|---|
| Shell Material: | Aluminum Alloy |
| Size: | 232*153*65mm |
AC gelijkstroom SMPS de Voeding van de HOOFDbestuurders110v 220V 230V Omschakeling voor van LEIDENE de Camera Lichtenkabeltelevisie
| Outputmacht: | 60w, 80w100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| Ripple&Noise: | <80mv> |
P62.5 Flexibel LED-messierig scherm met hoge transparantie, op maat gemaakt voor advertenties
| Merknaam: | Miracle bean |
|---|---|
| Naam van het product: | XH-H2P62.5 |
| Spanning: | DC12V |

