Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 24v led strip light high brightness ] Gelijke 53 producten.
DC 24V helderheid Lens LED Strip SMD2835 Led Flexible Wall Washer Light voor reclame Diffuse Reflection 18W/M PCB LED
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 18W/M |
| IP class: | IP65 |
30mm Waterdichte Decoratieve LEIDENE Lichten
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
12v 60leds/M Rgb Geleide Strook Ws2811 SM16703 UCS1903 5m van 20IC
| Geleid Type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | 12V/24V |
| lengte: | 5m/roll |
Hoogwaardig project lichtstrook met hoge helderheid met IP65 AC110-240v
| Volts: | 24V |
|---|---|
| Kracht: | 18W/m |
| Hoeveelheid: | 48PCS |
Hoogwaardig project Hoge helderheid lichtstrook met IP65 AC110-240v RGBW
| Volts: | 24V |
|---|---|
| Kracht: | 12 W/M |
| Hoeveelheid: | 48PCS |
SMD5050 DC24V waterdicht IP67 LED-strookwandwasser
| Naam van het product: | LED-wandwaslamp |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Verlichting van het landschap door wandwassen |
| Straalhoek: | 10*60 |
Decoratieve12W LED lineaire verlichting Strepen Aluminiumlamp voor tuinversiering parkversiering
| Productnaam: | LED-wandwaslamp |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Verlichting van het landschap door wandwassen |
| Controlemodus: | DMX512 |
LED Lichtstrips Slimme Flexibele 12V LED Lichtsets Voor Slaapkamer Plafond Led Rigid Strip
| LED -lichtbron: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Ingangsspanning (V): | DC5V/12V/24V |
| IP -beoordeling: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Miracle Bean IP65 Hoge helderheid hoge kwaliteit 12w RGB outdoor LED lineaire verlichtingsstrips
| Werktijd: | 30000H |
|---|---|
| Kracht: | 12W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Smart Wifi Controller Waterdicht IP67 RGBW 12V 30mm Buiten Led Strip Buiten Programmable Decorative Light Landscape Lamp
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |

