Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 24v led strip light high brightness ] Gelijke 53 producten.
LED Strip Light LED RGB Buiten Landschapsverlichting Ultra Helder Goedkoop
| LED -lichtbron: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Ingangsspanning (V): | DC5V/12V/24V |
| IP -beoordeling: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
DC12V 5050 leidde Strooklichten 5054 2835 5M Super Bright Flexible Strook de LEIDENE Lichte Flexibele Geleide Strooklichten van Smd
| LEIDENE lichtbron: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC5V/12V/24V |
| IP Classificatie: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Flexibel Geleid de Strooklicht van 12v 120Led/M 5m/Roll Smd5050
| LEIDENE lichtbron: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC5V/12V/24V |
| IP classificatie: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
5050 24V IP65 RGB RGBW LED Strip Licht Flexibel 60LED's/M Hoog Vermogen LED Lichten
| Diensten: | OEM/ODM |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht van het product: | 0.5 kg |
High-Density SMD5050 RGBW DC24V LED Strip Light 60 leds/m Ribbon Light Dimmable
| Kleur: | 30000 uur |
|---|---|
| Spanning: | 24V |
| Gewicht: | 9 kg |
Flexibele Waterdichte LEIDENE Strooklichten 24V
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000M per maand |
180 Graad 5M Length 512leds/m 14W/M MAÏSKOLF Geleid Strooklicht
| LEIDENE Hoeveelheid: | 512leds/m |
|---|---|
| Macht: | 14W/M |
| IP Klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Hoge Helderheid IP68 5050 RGB Flexibele LEIDENE Strooklichten 12V voor Huisce ROHS
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000M per maand |
Fabrieksprijs Led Strip Light Outdoor DC24V Light Hoogwaardige Flexible Neon Strip Neon Led Strip
| Garantieperiode: | 2 jaar |
|---|---|
| Led aantal: | 60/90/120 |
| waterdicht: | Lijm Waterdicht |
Flexibele SMD-LEIDENE Strooklichten
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000M per maand |

