Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 24v led strip light high brightness ] Gelijke 53 producten.
De Weg van het trillingsbewijs 110V/220v Flexibele LEIDENE Strooklichten met 120 van de Meningsgraden Hoek
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000M per maand |
IP20 SMD 3528 Flexibele LEIDENE Strooklichten Waterdicht voor LEIDENE Randverlichting
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000M per maand |
De blauwe Amber Roze Venster Flexibele LEIDENE Strook steekt 110V aan/220v 108W/Spoel
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000M per maand |
Flexibele RGB LEIDENE Strooklichten
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000M per maand |
DC24V Hot Salesr Decoratief LED-strooklicht Wit/warm Wit SMD5050RGBW Veiligheid Flexibel licht
| Naam van de items: | Geleid Strooklicht |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| IP Klasse: | IP65 |
IP67 Waterproof LED Strip Lights 50000Hrs 12V/24V DC for Outdoor All-Weather Use
| Energie -efficiëntie: | Verbruik aanzienlijk minder vermogen dan traditionele gloeilampen of fluorescentielampen, waardoor d |
|---|---|
| Installatie: | 3m dubbelzijdige tape |
| Spanning: | DC 12V |
COB Hoge Lumen Hoge Helderheid 5V 12V 24V 220V 2700k-6500k LED Strip Licht LED Tape Licht voor Thuis Hotel Kantoor
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
24V Input Voltage LED Strip Light met Hoge Helderheid en Aanpasbaar Wit Groen Rood
| LED Hoeveelheid: | 60LEDs/m |
|---|---|
| Kracht: | 18W/m |
| IP Klasse: | IP65 |
Hoge dichtheid 480leds Hoog efficiëntie 24V IP67 Warm White 2700K Dot Free 8mm COB LED Strip Light Kit voor huis tuin plafond
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | LED |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
2835 12v 24v LED Strip Helderheid Binnenverlichting Thuis Strip Licht Multi-kleur Dimbaar Garderobe Kast Verlichting
| Product: | 12V RGB-marqueelamp |
|---|---|
| PCB-grootte: | Dubbelkoper 1000*10 |
| PCB -bordbreedte: | 5 mm |

