Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
150W waterdicht LED-stroomvoorziening Input Output 12V 24V Single Output Smps
| Uitgangstype: | AC-DC |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 12v, 24v |
| uitgangsvermogen: | 150W |
24V IP67 waterdicht 120W LED-driver transformator Schakelstroomvoorziening voor gebouw gevellichten
| Andere functie: | LED waterdichte driver IP67 |
|---|---|
| Itemnaam: | XH-24V120W |
| Materiaal: | Aluminiumschaal |
7512-5050 RGB LED Module 0.72W LM60-66LM Hoek 160 IP65 Met De Lichtbak Die De Verschillende Lichtgevende Karakters Weergeeft
| Stroom: | 0.72W |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Buitenstroomvoorziening DC12V DC24V Waterdicht geleid stuur voor lichtmodule en geleid puntlicht
| Type: | LED -voeding |
|---|---|
| Power Dissipation: | 60W 80W 100W 150W 200W 250W |
| Garantie: | 2 jaar |
Superhelder DC12V 1.8w 105LM LED-module waterdicht IP65 SMD3030 Voor reclame
| Maat: | 16*66 mm |
|---|---|
| Controleur: | DMX512 |
| Lichte flux: | 210lm |
Decoratief RGBW 24V 12V Waterdicht Buiten Smart Led Strip Light Custom 5050 5M 10M 15M Wheel Light Strips
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
30mm Kijkhoek 120° Adresbare Outdoor RGB 12V Waterdichte LED Punt Pixel Lichten voor Huisdecoratie
| Tipe van de post: | Puntlichtbron |
|---|---|
| Kleuren uitzenden: | RGB Multikleuren |
| Item: | 30 mm LED-pixellicht |
Outdoor Home Decoration 12V RGB LED Point Pixel Lights met waterdicht ontwerp en adresserbare functie
| Tipe van de post: | Puntlichtbron |
|---|---|
| Kleuren uitzenden: | RGB Multikleuren |
| Posten: | 30 mm LED-pixellicht |
Direct Marketing Programmeerbaar Waterdicht Reclamebord Kleurrijk Veranderende Puntlichten Verlichtingsrail
| Toepassing: | huis |
|---|---|
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
| Diameter: | 50 mm |
20mm 5050 RGB Decoratieve Veranderlijke Kleur Uitstralende LED Lichtbron LED Puntlicht Amusement Licht
| Beschermingsgraad: | IP67 |
|---|---|
| Vermogen: | 0.3W |
| Type: | LED |

