Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
DV12V SMD5050 RGB LED Lichtstrip 60 LEDs/M Kleurrijke Slimme Stripverlichting Voor Gebouwen AD
| Product Type: | Verlichting |
|---|---|
| LED Hoeveelheid: | 60 LEDs/m |
| Schaduwtype: | PC's |
5050 24V IP65 RGB RGBW LED Strip Licht Flexibel 60LED's/M Hoog Vermogen LED Lichten
| Diensten: | OEM/ODM |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht van het product: | 0.5 kg |
DC24V SMD 2835 RGBW Led Neon Strip Light Outdoor Waterdicht US Standard Linear Light Led Flexible Strip Light
| Lange: | 10M/rol |
|---|---|
| IP Rating: | IP65 |
| Spanning: | 24V |
Hoge helderheid 2835 Lens LED Injectiemodule Adresseerbaar RGBW DC12V IP65 Waterdicht voor Bewegwijzering
| Size: | 78mm |
|---|---|
| Weight: | 16g |
| LED -hoeveelheid: | 1 |
LED Licht Super Module Cover 3 Lichten Injectie Bewegwijzering Gegoten Outdoor SMD2835 DC12V Lichtmodule
| Items Name: | Led Module |
|---|---|
| IP Klasse: | IP65 |
| bedrijfstemperatuur: | -20 ° C tot 60 ° C |
DC12V 3 Lichten SMD 2835 1,5 Watt IP65 Waterdichte Decoratieve Achter Led Licht Voor Letterbord Reclame Led Module
| Unit: | 20pcs/unit |
|---|---|
| Aangepaste service: | - Ja, dat klopt. |
| LED's: | 2835 |
12v 3 LED-strengmodule voor buiten Ip65 2835 LED-signaalmodule inkapselingsserie
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Stroom: | 1.5W |
| producttype: | samsung led module |
DC24V SMD5050 LED Linear Light COB Strip Light Dotless High Brightness LED Strip Light with IP65 Class
| Product Type: | Geleid Strooklicht |
|---|---|
| Chipbron: | SMD5050 |
| Controle: | DMX512 |
App-gecontroleerde 5V RGB LED-strookverlichting voor de decoratie van de auto-ruimte
| LED -hoeveelheid: | 60LEDs/m |
|---|---|
| IP Klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Stroom: | 14.4W/M |
DC12V LED Module IP65 Waterdichte Decoratieve Achtergrondverlichting Voor Lettersignaal Reclame Lichtbak
| Grootte: | W15*L65mm |
|---|---|
| Lichtstroom: | 80 LM |
| Toepassing: | reclameversiering |

