Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1113 producten.
Blauwe DC12V 5050 20mm LEIDEN van IP67 0.25W Pixellicht met Stralingshoek 120
| Ingangsspanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.12W |
| Lighingsbron: | Epistar |
Rood Openlucht LEIDEN van IP67 DC5V 12MM Pixellicht voor Kanaalbrieven
| Geschatte macht: | 0.13W |
|---|---|
| Outputvoltage: | DC5V |
| Kleur: | Rood |
SMD 5050 Waterdichte IP67 100mm Rgb Geleid Pixel voor Openluchtverlichting
| Materiaal: | PVC |
|---|---|
| kleur: | Enig of RGB |
| macht: | 5W |
Decoratieve LEIDENE Lichten 30mm RGB DC12V-LEIDENE Pixel voor de Bouw van Decoratie
| Werkspanning: | DC12V |
|---|---|
| Kracht: | 1W |
| Kleur: | RGB Volledige kleur |
30mm 0.75W van het LEIDENE Licht Punt het Lichte Waterdichte IP67 Geleide Pixel met Epistar-Spaander
| Ingangsspanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.75W |
| Lighingsbron: | Epistar |
30mm RGB Volledig Kleur Geleid Pixel Lichte DC12V voor de Decoratie van het Themapark
| Het werk Voltage: | DC12V |
|---|---|
| kleur: | RGB full color |
| Maat: | F30*8.2mm |
30mm DC12V RGB Volledige Kleuren LEIDENE Pixelmodule met DMX512-Controle
| Het werk Voltage: | DC12V |
|---|---|
| kleur: | RGB full color |
| Maat: | F30*8.2mm |
Witte 30mm LEIDEN Overgegaan Pixel Licht DC24V IP67 Ce 30000H-Levensduur
| Punt: | adverterende tekenbrief |
|---|---|
| Maat: | volgens behoeften |
| IP-tarief: | Openluchtip67 |
Volledige Kleur 5050 van het LEIDENE Pixel Lichte LEIDENE de Lichten Bolkoord past aan
| Punt: | adverterende tekenbrief |
|---|---|
| Maat: | volgens behoeften |
| IP-tarief: | Openluchtip67 |
Leidde Waterdichte RGB LEIDENE van DMX IP67 DC5V Punt Lichte, Volledige Kleur 12MM Pixel
| IP: | 67 |
|---|---|
| macht: | 0.3W |
| Volt: | 12V |

