Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1113 producten.
LEIDENE adverterende Raad die van de LEIDENE RGB het Pixelleiden gebruiken Pixel Lichte 30mm Waterdichte IP67 UVbescherming
| Materiaal: | Duitse Bayer-PC |
|---|---|
| Bescherming: | waterdichte IP67 |
| Certificaten: | CE-ROHS |
5050 Waterdichte DC12V 3 LEIDENE van IP67 Punt Lichte 30mm Rgb LEIDEN Pixel
| spanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.75W |
| Lighingsbron: | Epistar |
Wit RGB 30mm IP67 6 Spaanders LEIDENE Tekendc24v LEIDEN Pixel voor Verlichtingsdoos
| spanning: | DC24V |
|---|---|
| macht: | 0.6W |
| Lighingsbron: | Epistar |
leidde de Openluchtverlichting 0.8w 1800-6500K SMD3535 van 12V IP67 het licht van de Pixelpunt met waterdicht
| Facultatieve Toebehoren: | Diep mistmasker |
|---|---|
| Macht: | 0.8W |
| OMGEVINGSTEMPERATUUR: | -40℃-60℃ |
SMD5050 geleide Pixel Lichte DC5V DMX512 Volledige Kleur IP67 Waterdicht voor Kerstmisdag
| Optionele accessoires: | Licht mistmasker |
|---|---|
| macht: | 0.3W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
12V IP67 0.75w SMD3535 leidde Bar Geleid Gordijn Licht 3D Dmx Geleid Pixel
| Macht: | 0.75W |
|---|---|
| OMGEVINGSTEMPERATUUR: | -40℃-60℃ |
| Matrial: | De structuur van het kristalgebied |
Volledige Kleurenip67 5050 Waterdichte DC12V 20mm LEIDEN Pixellicht met DMX IC
| LED: | 5050SMD |
|---|---|
| kleur: | RGB full color |
| chip: | Epistar |
HE1201M05 mirakelboon 0.1W 12mm Digitale Rgb Geleide Pixel
| Geschatte macht: | 0.1W |
|---|---|
| Outputvoltage: | DC5V |
| Kleur: | blauw |
LEIDENE van de mirakelboon Waterdichte 0.2W 23LM SMD Pixelmodule 9mm 12v SMD2025
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Het uitzenden van Kleur: | Enige Kleur |
| Machtsdissipatie: | 0.2W |
Openluchtdc12v 20mm SMD 5050 de IP67 Geleide Lichten 2000mcd van Pixelkerstmis
| Ingangsspanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.3W |
| Lighingsbron: | Epistar |

