Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip67 waterproof led strip light ] Gelijke 233 producten.
12v 24V Led Light Voeding met 100-265V Ingangsspanning Led Driver 60w 100w
| Modelnummer: | XH-100W-A |
|---|---|
| DIMENSIE: | 199*62*31 mm |
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
10 W AC AAN gelijkstroom-LEIDENE Waterdichte Voeding, Flexibele de Strokenvoeding van Metaalshell
| Verpakking Details: | 475*250*145mm/100pcs G.W.: 13kgs |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
50 - 60HZ 12V het Voltage12v gelijkstroom LEIDENE van 5A Constante Voeding voor LEIDENE Lichten
| Verpakking Details: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
maakt de Constante het Voltage LEIDENE van 12V 24V Voeding 200W IP67-Aluminiumlegering Shell waterdicht
| kleur: | Dark Grey |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Shell materiaal: | aluminiumlegering |
Van de openluchtvoeding HOOFD de Waterdichte Bestuurdersomschakeling van AC aan gelijkstroom
| Verpakking Details: | karton |
|---|---|
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC, MoneyGram |
10W de Constante het Voltage LEIDENE van DC12V 0.83A Voeding van DC12V voor Openluchtlampen
| Verpakking Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Openluchtac aan Constante het Voltage LEIDENE van Gelijkstroom Milieuvriendelijke Voeding 12V 100W
| Verpakking Details: | 45*31.5*20CM/50PCS G.W: 20KGS N.W.: 19KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Constante Huidige 12V LEIDENE Voeding
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
300W constant de Voedinghoog rendement van de Huidige Transformatoromschakeling voor Geleid Licht
| kleur: | Dark Grey |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Shell materiaal: | aluminiumlegering |
Waterdichte 30W Constante Voltage LEIDENE Voeding 12V 24V voor LEIDENE Modules
| Verpakking Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |

