Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip67 waterproof led strip light ] Gelijke 233 producten.
Waterdicht 150W Constant Spanning LED stroomvoorziening Voor CCTV, 24V LED Driver
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -30°C-+50°C |
| Beschermingsklasse: | IP67 |
150W constante Voltage LEIDENE Voeding voor kabeltelevisie, 24V HOOFDbestuurder
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -30°C-+50°C |
| Beschermingsklasse: | IP67 |
LEIDENE van de mirakelboon SMD2025 Waterdichte Pixelmodule 0.15W 1300mcd
| Grootte: | 9mm |
|---|---|
| Kleur: | Wit/Warm Wit |
| Punt: | LEIDENE module |
Constante Voltage12v 24V LEIDENE Voeding 50Hz - 60HZ 100W Schakelaarwijze
| Ingangsspanning: | AC90-130V/170-250V |
|---|---|
| Materiaal: | Ijzershell |
| Efficiëntie: | 85% |
160 graden pixel RGB 50 mm LED mesh gordijn scherm beeldscherm video strip met DMX512 besturing
| Merknaam: | miracle bean |
|---|---|
| Kleur: | rgb |
| Controle: | DMX512 |
Groothandel Ultra-Thin Slim 12V/24V LED Driver 100W 200W 400W AC-DC Schakelstroomvoorziening voor LED-lichten
| Modelnummer: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimensie: | 225*53*19 mm |
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
P62.5 Flexibel LED-messierig scherm met hoge transparantie, op maat gemaakt voor advertenties
| Merknaam: | Miracle bean |
|---|---|
| Naam van het product: | XH-H2P62.5 |
| Spanning: | DC12V |
24V String Point Smart Eaves Lighting Vakantie Ambilight 100ft RGBIC LED Permanent Eaves Light
| IP-classificatie: | IP67 |
|---|---|
| Installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |
| Kleur die index teruggeven: | 85 |
DMX512 Control LED Mesh Curtain Display Screen met 160 graden straalhoek en SMD3535*3 LED
| Merknaam: | miracle bean |
|---|---|
| Kleur: | rgb |
| Controle: | DMX512 |
Led Driver vol vermogen 12v 24v Led stroomvoorziening 60w 100w 200w 300w 400w voor led licht
| Modelnummer: | Xh-100w-B |
|---|---|
| DIMENSIE: | 225*53*19mm |
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |

