Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
30mm 12V SMD3535 RGBW IP67 waterdicht LED-puntlicht met 120 straalhoek en UV-bestendige PC-materiaal
Productdetails
| Productnaam | LED-puntlichtbron | Maat | 30 x 13,8 mm |
|---|---|---|---|
| Controlemodus | USC2904 | Stralingshoek | 120 graden |
| Waterdicht | IP67 openlucht | Materiaal | Uv-bestendige vlamvertragende pc |
| Certificering | CE ROHS EMC | LED-hoeveelheid | 48 stuks/snaar |
| Gebruik | Buitenbouw Tuin Landschapsverlichting | Stroom | 1W |
| Markeren | 30 mm waterdicht LED-puntlicht,12V SMD3535 RGBW LED-lamp,UV-bestendig PC LED-puntlicht |
||
Productomschrijving
30 mm 12V SMD3535 RGBW USC2904 IP67 Waterdichte Flexibele 120 graden Bundelhoek PC Materiaal Verlichting LED Puntlicht
Hoogwaardig 30 mm LED-puntlicht met RGBW-kleurmogelijkheden, IP67 waterdichte classificatie en flexibele installatiemogelijkheden.
Productspecificatie
| Artikel | LED Puntlicht |
|---|---|
| Model | XH-G3003P12(RGBW) |
| Werkspanning | DC 12V |
| Lichtbron Kleur | RGBW |
| Vermogen | 1W |
| Besturingsmodus | USC2904 |
| Afmetingen | 30*13,8 mm |
| Behuizingsmateriaal | PC |
| Gewicht per lamp | 7g |
| Bundelhoek | 120° |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Gemiddelde levensduur | >30.000 uur |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Vlamvertragende Graad | V-0 |
| Elektrische Veiligheidsgraad | IK10 |
| Zoutsproeitest | Corrosiebestendig |
Onze Voordelen
- Meer dan 20 jaar branche-ervaring
- Meer dan 100 langdurige buitenlandse klanten met 3+ jaar samenwerking
- Kleine MOQ om geleidelijke bedrijfsontwikkeling te faciliteren
- 3 jaar garantie met onmiddellijke vervanging van defecte producten
- Directe probleemoplossende aanpak voor klantenservice
Onze Diensten
- Alle aanvragen worden binnen 24 uur beantwoord in vloeiend Engels
- OEM & ODM-diensten beschikbaar
- Distributiemogelijkheden voor unieke ontwerpen en bestaande modellen
- Volledige bescherming van verkoopgebied, ontwerpideeën en privé-informatie
- Levenslange garantie op alle producten
- Snelle levering: voorraad beschikbaar voor belangrijke items, monsters onmiddellijk verzonden, bulkbestellingen binnen 7 werkdagen, OEM/ODM-bestellingen binnen 15 werkdagen
Veelgestelde Vragen
Hoe lang is de garantieperiode?
3 Jaar
Ondersteunt u OEM & ODM?
Ja, OEM & ODM zijn welkom. We kunnen kleuren, maten en logo's aanpassen.
Is het waterdicht?
Ja, het is IP67 waterdicht en werkt goed buitenshuis.
Hoe lang is de levertijd?
Monsters onmiddellijk verzonden na betaling; bulkbestellingen binnen 7 werkdagen; OEM/ODM-bestellingen binnen 15 werkdagen.
Welke certificaten heeft uw fabriek?
CE, ROHS, ISO9001, BV
Productgalerij
Geadviseerde Producten

