Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
IP67 12V 30mm PC RGB Pixel LED Puntlicht voor Buiten Gebouwdecoratie
Productdetails
| Ingangsspanning (V) | DC12V | Materiaal lampbehuizing | PC |
|---|---|---|---|
| Kleur uitzenden | R/G/B | Artikeltype | Puntlichten |
| Levensduur (uur) | 30000 | Lampvermogen | 0,5 |
| IP-classificatie | IP67 | Werktemperatuur (℃) | -20 - 60 |
| Lamplichtstroom (lm) | 18 | Kleurtemperatuur (CCT) | R/G/B |
| Sollicitatie | Decoratie, themapark, gebouw | Garantie | 3 jaar |
| Markeren | IP67 waterdicht RGB LED puntlicht,12V 30mm pixel LED licht,buiten gebouwdecoratie LED licht |
||
Productomschrijving
IP67 12V 30mm PC RGB Pixel LED Punt voor Buiten Gebouwdecoratie
Productspecificaties
| Model | XH-H3003M12-B1a |
|---|---|
| Garantie | 3 Jaar |
| Opslagtemperatuur | -20℃ - 60℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ - 60℃ |
| Kijkhoek | 120° |
| Energieverbruik | 0.5W |
| Lamp | SMD3535 |
| Werkspanning | DC12V |
| Materiaal behuizing | PC |
| LED Type | Diameter 30mm Strohoed |
| Afmeting | 30mm |
| Levensduur | 30.000 uur |
| Certificering | CE, ROHS EMC EPR |
| Kleur | R/G/B |
| Bescherming | IP67 |
| OEM/ODM | Welkom |
Onze Voordelen
- Meer dan 20 jaar branche-ervaring
- Meer dan 100 buitenlandse langetermijnklanten met 3+ jaar samenwerking
- Kleine MOQ om geleidelijke bedrijfsontwikkeling te faciliteren
- 3 jaar garantie met snelle vervanging van defecte producten
- Directe probleemoplossende aanpak voor klantenservice
Onze Diensten
- 24-uurs reactietijd voor alle vragen
- Vloeiende Engelse communicatieondersteuning
- OEM & ODM diensten beschikbaar
- Distributiemogelijkheden voor unieke ontwerpen en huidige modellen
- Bescherming van verkoopgebieden, ontwerpconcepten en privé-informatie
- Levenslange productgarantie
- Snelle levering: Voorraad beschikbaar voor standaardproducten, monsters direct verzonden, bulkbestellingen binnen 7 werkdagen, OEM/ODM-bestellingen binnen 15 werkdagen
Productgalerij
Geadviseerde Producten

