Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
DC24V IP67 RGBW LED puntlamp duurzaam verlichtingsapparaat voor binnen- en buitenomgevingen
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
|---|---|
| Merknaam | Miracle Bean |
| Certificering | CE RoHs FCC EPR |
| Modelnummer | XH-H4006P24 ((RGBW) -A1a |
| Min. bestelaantal | 1000 stuks |
| Prijs | negotiate |
| Verpakking Details | karton of houten |
| Levertijd | 3-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 50000 stuks per maand |
Productdetails
| Certificering | CE,RoHS,FCC,EPR | Ingangsspanning (V) | DC24V |
|---|---|---|---|
| Materiaal lampbehuizing | PC | Kleur uitzenden | RGBW |
| Artikeltype | Puntlichten | Levensduur (uur) | 30000 |
| Lampvermogen | 2W | IP-classificatie | IP67 |
| Werktemperatuur (℃) | -20 - 60 | Lamplichtstroom (lm) | 23 |
| Sollicitatie | Decoratie, themapark, gebouw | Garantie | 3 jaar |
| Productnaam | led-puntlicht | Diameter | 40 mm |
| Markeren | DC24V IP67 LED puntlamp,RGBW LED puntlamp voor buiten,duurzame LED puntlamp binnen |
||
Productomschrijving
DC24V IP67 RGBW LED-puntlicht
Duurzame verlichtingsinrichting voor binnen- en buitenomgevingen
Productspecificaties
| Model | XH-H4006P24 ((RGBW) -A1a |
| Garantie | 3 jaar |
| Bergingstemperatuur | -20°C - 60°C |
| Werktemperatuur | -20°C - 60°C |
| Zienhoek | 120° |
| Machtverlies | 2W |
| Lamp | SMD3535 |
| Werkspanning | DC24V |
| Materiaal van het lichaam | PC's |
| LED-type | Diameter 40 mm Straw hat |
| Grootte | 40 mm |
| Levensduur | 30,000 uur |
| Certificering | CE, ROHS EMC EPR |
| Kleur | RGBW |
| Bescherming | IP67 |
| IC-code | DMX512 |
| OEM/ODM | Welkom. |
Onze voordelen
- Meer dan 20 jaar ervaring in de industrie
- Meer dan 100 langdurige buitenlandse klanten met meer dan 3 jaar samenwerking
- Kleine MOQ om geleidelijke bedrijfsontwikkeling te vergemakkelijken
- 3 jaar garantie met spoedige vervanging van defecte producten
- Directe probleemoplossingsbenadering voor klantenondersteuning
Onze diensten
- Reactietijd 24 uur
- Vloeiend Engels communiceren voor alle vragen
- OEM & ODM-diensten beschikbaar
- Distributieopties voor unieke ontwerpen en huidige modellen
- Bescherming van verkoopgebieden, ontwerpconcepten en privé-informatie
- Levenslange garantie
- Snel leveren: voorraad beschikbaar voor standaardproducten, 7 werkdagen voor bulkorders, 15 werkdagen voor OEM/ODM-orders
Producten galerij
Geadviseerde Producten

