Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
25mm DC12V IP67 PC Materiaal 1800k-6500k LED Puntverlichting Buiten Decoratieve Verlichting
Productdetails
| Stroom | 0,5 W | Kleur temperatuur | R/G/B/2000-6500K |
|---|---|---|---|
| Kijkhoek (°) | 120 | Type | led-puntlicht |
| Lumineuze flux (LM) | 20LM | Bedrijfstemperatuur (℃) | -20 - 60 |
| Garantie | 3 jaar | Sollicitatie | Decoratieve verlichting |
| Spanning | DC12V | Led aantal | 3 stks |
| IP-klasse | P67 Waterdicht | LED-type | SMD3535 |
| Markeren | 25mm IP67 LED puntverlichting,DC12V buiten decoratieve verlichting,PC materiaal 1800k-6500k LED verlichting |
||
Productomschrijving
25 mm DC12V IP67 PC-materiaal 1800k-6500k LED-puntlichten Outdoor decoratieve verlichting
25 mm DC12V IP67 PC-materiaal 1800K-6500K LED-puntlichten Outdoor decoratieve verlichting
Productspecificaties
| Model | XH-H2503M12 |
| Garantie | 3 jaar |
| Bergingstemperatuur | -20°C - 60°C |
| Werktemperatuur | -20°C - 60°C |
| Zienhoek | 120° |
| Machtverlies | 0.5W |
| Lamp | SMD3535 |
| Werkspanning | DC12V |
| Materiaal van het lichaam | PC's |
| LED-type | Diameter 25 mm Straw hat |
| Grootte | 25 mm |
| Levensduur | 30,000 uur |
| Certificering | CE, ROHS EMC EPR |
| Kleur | R/G/B |
| Bescherming | IP67 |
| Tipe van de post | Puntlichten |
| OEM/ODM | Welkom. |
Onze voordelen
- We hebben meer dan 20 jaar ervaring.
- Meer dan 100 buitenlandse klanten die al meer dan 3 jaar met ons bedrijf samenwerken
- Kleine MOQ, helpen u om met ons bedrijf stap voor stap samen te werken
- Garantie: 3 jaar garantie, zodra we de defecte producten bevestigen, zullen we nieuwe aan klanten geven in de volgende volgorde
- Het rechtstreeks oplossen van problemen voor de klant
Onze diensten
- Antwoord binnen 24 uur.
- Beantwoord al uw vragen in vloeiend Engels
- OEM & ODM zijn welkom
- Distributeur zijn aangeboden voor uw unieke ontwerp en een aantal van onze huidige modellen
- Bescherming van uw verkoopruimte, ontwerpideeën en al uw privé-informatie
- Levenslange garantie
- Snel levertijd: We zullen voorraad voor een bepaalde hoeveelheid van de producten te houden; Voor monsters bestellingen, kunnen we de producten te sturen zodra we de betaling te krijgen; Voor grote bestellingen,meestal is de levertijd binnen 7 werkdagen; OEM- en ODM-orders, binnen 15 werkdagen
Producten galerij
Geadviseerde Producten

