Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
Led Puntlichtbron voor Landschap/Buitenbouw 25mm 5V 0.3W LED IP67 Buiten Programmeerbare RGB
Productdetails
| Merknaam | Miracle Bean | Artikeltype | Puntlichtbron |
|---|---|---|---|
| Kijkhoek | 120 | Opslagtemperatuur | 20-60° |
| Stroom | 0.3W | Lichtbron | LED |
| Controle | DMX512 | Trefwoord | RGB LEIDEN Pixel |
| Waterdicht | IP67 | Votlage | DC5V |
| Markeren | 5V LED puntlichtbron,IP67 waterdichte RGB LED,programmeerbare buitenlandschapsverlichting |
||
Productomschrijving
LED Puntlichtbron voor Landschap Buiten Gebouw
25mm 5V 0.3W LED IP67 Buiten Programmeerbare RGB
Productspecificaties
| Artikel | LED puntlichtbron |
|---|---|
| Modelnaam | XH-H2501P05 |
| Afmeting | 25mm |
| Vermogen | 0.3W |
| Werkspanning | DC5V |
| Kleur | RGB |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ tot 60℃ |
| Opslagtemperatuur | -20℃ tot 60℃ |
| Draadstang | Waterdicht |
| Garantie | 3 Jaar |
| Bescherming | IP67 |
| Kijkhoek | 120° |
| Materiaal behuizing | PC |
| OEM/ODM | Welkom |
| Levensduur | 30000h |
Onze Voordelen
- Meer dan 20 jaar branche-ervaring
- Meer dan 100 langdurige buitenlandse klanten met 3+ jaar samenwerking
- Kleine MOQ om geleidelijke bedrijfsontwikkeling te vergemakkelijken
- 3 jaar garantie met snelle vervanging van defecte producten
- Directe probleemoplossende aanpak voor klantondersteuning
Onze Diensten
- 24-uurs reactietijd voor alle vragen
- Vloeiende Engelse communicatieondersteuning
- OEM & ODM diensten beschikbaar
- Distributiemogelijkheden voor unieke ontwerpen en huidige modellen
- Bescherming van verkoopgebieden, ontwerpideeën en privéinformatie
- Levenslange garantieondersteuning
- Snelle levering: Voorraad beschikbaar voor monsters en standaardbestellingen (7 werkdagen), OEM/ODM bestellingen binnen 15 werkdagen
Productafbeeldingen
Geadviseerde Producten

