-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
Fabrieksprijs Buiten RGB Led Point Light Volkleur 30mm DC12V IP67 Waterdicht Led Pixel Lights
| Lichtbron | LED | Controle | DMX512 |
|---|---|---|---|
| Waarbuikeling | 2 jaar | IPRating | IP67 (waterdicht) |
| Lichaamsmateriaal | PC | Ingangsspanning | DC12V |
| Chipbron | SMD3535 | Levensduur lamp | > 30000H |
| Sollicitatie | Binnen- en buitenverlichting | certificaten | CE FCC ROHS |
| Markeren | RGB LED puntlicht voor buiten,30 mm waterdichte LED-pixellampen,DC12V full-color LED-lampen |
||
Fabrieksprijs Outdoor RGB LED Puntlicht Volledige Kleur 30mm DC12V IP67 Waterdichte LED Pixel Licht
Specificaties
| Artikel | LED puntlichtbron |
| Model | XH-G3003P12(RGB)5P-J1c |
| Opslagtemperatuur | -20℃- 60℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃-60℃ |
| Kleurweergave-index(Ra) | 80 |
| Kijkhoek | 120° |
| Energieverbruik | 0.75W |
| Lamp | SMD3535 |
| Optische demping | 1% |
| Werkspanning | 12V |
| Materiaal behuizing | PC |
| LED Type | Diameter 30mm strooien hoed |
| Afmeting | 30mm |
| Levensduur | 30.000 uur |
| Certificering | CE, ROHS |
| Kleur | VOLLEDIGE KLEUR |
| OEM/ODM | Welkom |
| Bescherming | IP67 |
Voordelen
1.We hebben meer dan 20 jaar ervaring
2.Meer dan 100 buitenlandse klanten die al meer dan 3 jaar met ons bedrijf samenwerken
3.Kleine MOQ, om u te helpen stap voor stap met ons bedrijf samen te werken.
4.Garantie: 3 jaar garantie, zodra we de defecte producten hebben bevestigd, geven we nieuwe aan klanten in de volgende bestelling.
5.Het direct oplossen van problemen voor klanten.
Onze Diensten
1. Antwoord binnen 24 uur
2. Beantwoord al uw vragen in vloeiend Engels
3. OEM & ODM zijn welkom
4. Distributorschap wordt aangeboden voor uw unieke ontwerp en enkele van onze huidige modellen;
5. Bescherming van uw verkoopgebied, ontwerpideeën en al uw privé-informatie
6. Bied levenslange garantie
7. Nadat u dit product hebt gekocht, bieden wij u attente after-sales service. Onze ingenieurs zullen u zorgvuldig begeleiden bij de
installatie en het gebruik. Dit omvat de aansluiting van de controller en het licht, en ook de besturingssoftware.
FAQ
2. V: Hoe lang is de garantieperiode?
A: 3 Jaar
3. V: Hoe lang is de levertijd?
A: Voor monsterbestellingen kunnen we de producten zo snel mogelijk na ontvangst van de betaling verzenden; Voor grote bestellingen is de levertijd meestal binnen 7 werkdagen;OEM en ODM bestellingen, binnen 15 werkdagen.
5. V: Welke certificaten heeft uw fabriek?

